Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
Візит до інституту представників Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (ФРН)

21 листопада 2017 року в інституті з робочим візитом перебувала делегація Німецького університету адміністративних наук м. Шпайєр (НУАН). До складу делегації входили професори Андреас Кнорр, Крістіан Кох та Кай Массер, а також науковий співробітник закладу Клаудіа Хіпп.

21 листопада - День Гідності та Свободи

21 листопада колектив Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України долучився до відзначення Дня Гідності та Свободи, який було установлено згідно Указу Президента України № 872/2014. До Дня Гідності та Свободи в інституті організовано тематичні заняття, кураторські години, а також демонстрація тематичних роликів з метою донесення до слухачів та студентів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Нехай цей день наповнить серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього! Ми віримо, що скоро в нашій країні запанує мир, спокій і щастя. І щодня маємо пам'ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну - за таку Україну, про яку усі ми мріємо.
18 листопада 2017 року

Слухачі 2 курсу факультету публічного управління та адміністрування 18 листопада 2017 року відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр ім. В. Василька. Святковий захід організовано кафедрою української та іноземних мов. Група слухачів інституту спільно з першим заступником директора М.П. Поповим, деканом факультету публічного управління та адміністрування І.С. Куспляком та доцентом кафедри української та іноземних мов Г.Г. Стойковою відвідали виставу «Сорочинський ярмарок» за повістю Миколи Гоголя. Це весела історія із щасливим фіналом. Вистава поринає глядачів в атмосферу святкового дійства. Вона увібрала в себе і святковість, і колорит, і всілякі бувальщини, що трапляються на ярмарку… Глядачі попали в небуденний світ, сповнений шуму, народних пісень, запальних танців, надзвичайних пригод і таємниць.
В інституті відбувся День відкритих дверей. У заході взяли участь майже 500 школярів, які навчаються в 10-11 класах загальноосвітніх шкіл Півдня України

Вже вкотре наш інститут збирає друзів для того, щоб відчинити двері для енергійних, амбіційних, творчих особистостей, і цей рік не став виключенням. 17 листопада 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. День відкритих дверей пройшов у новому форматі, більш сучасному та цікавому для майбутніх студентів.


Засідання редакційної колегії

14 листопада 2017 року відбулося засідання редакційної колегії фахового (паперового) збірника наукових праць «Актуальні проблеми державного управління» у складі: головного редактора М. Іжі; заступника головного редактора С. Попова; відповідального секретаря Ю. Овчаренко; начальника редакційно-видавничого відділу О. Патика. На засіданні розглянуто зміст третього номеру видання за 2017 рік. Запропоновано авторам відредагувати найменування статей та усунути виявлені недоліки.
9 листопада 2017 року

Третій науковий англомовний семінар "New insights in public administration"
(Нове розуміння публічного управління)

Третій щорічний науковий семінар "New insights in public administration" (Нове розуміння публічного управління) кафедри української та іноземних мов розпочався вітальними словами Попова М.П., першого заступника директора, Матвєєнко І.В., заступника начальника відділу з координації наукової роботи та докторантури, які привітали його учасників, підкреслили значення вивчення іноземної мови у підготовці аспірантів - здобувачів ступеня доктора філософії, побажали активного використання навичок іншомовного спілкування в професійній та науковій діяльності. Семінар став завершальним етапом у вивченні навчальних дисциплін «Іноземна мова в професійній діяльності дослідника публічного управління та адміністрування» та «Мистецтво комунікації та презентації наукових результатів іноземною мовою» для докторів філософії спеціальності 074 "Публічне управління і адміністрування". Тематика заходу розкривала напрямки дисертаційних досліджень аспірантів всіх форм навчання. Учасники семінару презентували актуальність, цілі, завдання, новизну та передбачувані результати своїх досліджень. Організатори семінару - завідувач кафедри Н.М.Колісніченко та доцент І.А.Пуленко підвели підсумки заходу, відзначили високий рівень володіння мовою всіх учасників та їх навички представлення своїх напрацювань.