Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

"У рамках тематичного короткотермінового семінару "Механізми реалізації
державної кадрової політики" у Центрі ПКК
27 жовтня 2011 року було проведено "круглий стіл" "Реалізація державної
кадрової політики (особливості формування кадрового резерву)" для
начальників, заступників начальників, спеціалістів з питань кадрової роботи
апаратів райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації
Одеської області

      У "круглому столі" взяли участь головний консультант-інспектор Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Горбенко Ігор Володимирович, директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України Іжа Микола Михайлович, заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу апарату Одеської обласної державної адміністрації Кулаков Володимир Ілліч та начальник відділу кадрової роботи та нагород апарату Одеської обласної державної адміністрації Бурлаченко Тетяна Володимирівна. У ході заняття були обговорені найактуальніші питання порядку формування кадрового резерву, якості підготовки документів з кадрових питань та роботи щодо підбору кандидатур на державну службу.
     Директор інституту Іжа М.М звернув увагу учасників "круглого столу" на важливості добору кадрів серед молоді, підготовки та проведення державної кадрової політики.
     Цю тезу розширив Горбенко І.В, який наголосив, що головною метою кадрової політики є побудова професійної, політично нейтральної державної служби. Він нагадав про те, що державна кадрова політика ґрунтується на таких загальних принципах як законність, дотримання права людини на вільний вибір професії та виду трудової діяльності.
     Кулаков В.І. наголосив на якості підготовки кадрових документів, та нагадав про персональну відповідальність осіб, які готують документи з кадрових питань. Він також навів приклади подання на керівні посади кандидатур, які не відповідають чинному законодавству.
Фотогалерея додається.