Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

1998 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Данцевич Світлана Василівна Одеська
2. Добродзей Інна Ігорівна Одеська
3. Доброхліб Наталія Юріївна Миколаївська
4. Дударенко Ігор Леонідович Херсонська
5. Каюрова Лариса Миколаївна Миколаївська
6. Кожурин Андрій Володимирович Одеська
7. Колісніченко Наталія Миколаївна Херсонська
8. Колосок Сергій Васильович Вінницька
9. Лелеко Олег Вікторович Херсонська
10. Музиченко Ганна Вячеславівна Одеська
11. Нечосіна Олена Вікторівна м.Севастополь
12. Омельченко Олександр Павлович Одеська
13. Орловський Олексій Сергійович Одеська
14. Пашко Володимир Володимирович Миколаївська
15. Покотило Володимир Вікторович Автономна Республіка Крим
16. Приходченко Людмила Леонідівна Одеська
17. Ружин Олександр Вячеславович Одеська
18. Семенов Віталій Валентинович Одеська
19. Сидорова Надія Григорівна Автономна Республіка Крим
20. Студоляк Юрій Дмитрович Вінницька
21. Тестін Юрій Федорович Херсонська
22. Тьокін Максим Михайлович Одеська
23. Фонтанкін Олександр Сергійович Одеська
24. Чебан Олександр Іванович Одеська
25. Черниш Ірина Володимирович Автономна Республіка Крим
26. Карпов Олександр Анатолійович Одеська
27. Петренко Лілія Василівна Одеська
28. Семенов Вячеслав Валентинович Одеська
29. Філіпова Тетяна Володимирівна Одеська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Ахламов Сергій Геннадійович Одеська
2. Басюк Микола Іванович Хмельницька
3. Боровик Віктор Федорович Херсонська
4. Бузінський Павло Григорович Миколаївська
5. Бунков Олександр Васильович Одеська
6. Голубенко Віталій Валерійович Автономна Республіка Крим
7. Данілов Андрій Юрійович Одеська
8. Дуков Віктор Іванович Одеська
9. Іщенко Юрій Михайлович Миколаївська
10. Кесіора Наталія Кіндратівна Одеська
11. Клімчук Людмила Василівна Автономна Республіка Крим
12. Ковтонюк Людмила Леонідівна Автономна Республіка Крим
13. Кучерук Сергій Сільвестрович Хмельницька
14. Лавренчук Олександр Васильович Одеська
15. Липовська Світлана Олексіївна Одеська
16. Мойсєєнко Михайло Семенович Одеська
17. Немодрук Наталія Павлівна Одеська
18. Новіцька Ніна Володимирівна Одеська
19. Олійник Олександр Всеволодович Одеська
20. Пастушенко Павло Петрович Одеська
21. Пейчев Дмитро Георгійович Одеська
22. Токарєв Геннадій Валерійович Одеська
23. Филипенко Артем Олександрович Одеська
24. Янчук Володимир Петрович Миколаївська
25. Алавацький Георгій Георгійович Одеська
26. Андрієнко Юрій Георгійович Миколаївська
27. Борисенко Олег Анатолійович Миколаївська
28. Вігурський Сергій Васильович Одеська
29. Демченко Олександр Іванович Автономна Республіка Крим
30. Жданов Ігор Леонідович Одеська
31. Іванов Микола Вікторович Одеська
32. Лукашенко Микола Васильович Одеська
33. Міронюк Іван Васильович Одеська
34. Парфьонов Юрій Олександрович Миколаївська
35. Рудь Тетяна Євгенівна Одеська
36. Самохін Олександр Володимирович Миколаївська
37. Свідрак Василь Васильович Одеська
38. Стадійчук Св'ятослав Сергійович Одеська
39. Терзієв Сергій Георгійович Одеська
40. Топор Віктор Іванович Одеська
41. Уліцький Микола Миколайович Одеська