Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

1999 рік

Заочна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Бараболя Віктор Іванович Автономна Республіка Крим
2. Баркова Тетяна Григорівна Автономна Республіка Крим
3. Беркань Анатолій Дмитрович Миколаївська
4. Борисенко Ігор Миколайович Одеська
5. Білоконь Тетяна Дмитрівна Одеська
6. Бурихін Ігор Володимирович м.Севастополь
7. Буровенко Юрій Альбертович Миколаївська
8. Вєтров Валерій Євгенійович Миколаївська
9. Вітюк Іван Григорович Вінницька
10. Грабован Василь Іванович Автономна Республіка Крим
11. Грязнов Юрій Володимирович Миколаївська
12. Гумін Петро Леонідович Одеська
13. Гусак Олександр Петрович Одеська
14. Давтян Степан Гургенович Одеська
15. Денисюк Валентина Петрівна Херсонська
16. Дємшин Володимир Олексійович Автономна Республіка Крим
17. Додонча Віталій Георгійович Одеська
18. Заєвська Жанна Анатоліївна Автономна Республіка Крим
19. Заєць Микола Володимирович Одеська
20. Зайцева Ольга Федорівна Автономна Республіка Крим
21. Іваночко Віктор Гавриїлович Одеська
22. Іщенко Володимир Якович Миколаївська
23. Калініна Тетяна Федорівна Автономна Республіка Крим
24. Коваленко Олег Якович Одеська
25. Ключникова Олена Станіславівна Миколаївська
26. Коваль Ганна Володимирівна Миколаївська
27. Кравець Олександр Олександрович Одеська
28. Кулаков Володимир Ілліч Одеська
29. Кулик Сергій Іванович м.Севастополь
30. Куренной Володимир Костянтинович Одеська
31. Куцай Віктор Іванович Одеська
32. Лавриненко Наталія Михайлівна Херсонська
33. Лебедев Олег Олексійович м.Севастополь
34. Малікін Олександр Володимирович Миколаївська
35. Матюнін Микола Олександрович Автономна Республіка Крим
36. Мелешинський Олександр Йосипович м.Севастополь
37. Меньков Віктор Германович Миколаївська
38. Несвіт Галина Петрівна Миколаївська
39. Нечитайло Олександр Миколайович Херсонська
40. Ніколенко Дмитро Леонідович Автономна Республіка Крим
41. Орлова Алла Іванівна Одеська
42. Очереднов Дмитро Йосипович Одеська
43. Панасевич Анатолій Володимирович Хмельницька
44. Раду Олена Степанівна Одеська
45. Ракша Олександр Олексійович Херсонська
46. Рижкова Валентина Олегівна Херсонська
47. Розман Валерій Антонович Одеська
48. Савков Анатолій Петрович Вінницька
49. Семенов Олександр Федорович Одеська
50. Сисьмій Юрій Георгійович Одеська
51. Соколик Василь Михайлович Автономна Республіка Крим
52. Сокур Наталя Володимирівна Одеська
53. Стоянов Степан Васильович Одеська
54. Хабло Василь Миколайович Автономна Республіка Крим
55. Хомяков Олександр Петрович Автономна Республіка Крим
56. Шашук Олексій Олексійович Одеська
57. Щаулін Олександр Васильович Одеська
58. Якубчик Василь Цесович Вінницька
59. Баран Михайло Едвардович Вінницька
60. Дзюбас Лариса Сергіївна Одеська
61. Домусчі Степан Дмитрович Одеська
62. Задерей Інга Леонідівна Миколаївська
63. Карпов Юрій Сергійович м.Севастополь
64. Клименко Алла Валеріївна Херсонська
65. Костриба Юрій Миколайович Хмельницька
66. Кравчук Галина Миколаївна Вінницька
67. Крупник Андрій Семенович Одеська
68. Кушнір Василь Архипович Вінницька
69. Михайлістий Анатолій Ленідович Одеська
70. Музикант Сергій Павлович Одеська
71. Олло Василь Петрович Одеська
72. Петров Олександр Миколайович Автономна Республіка Крим
73. Приходько Валерій Георгійович Миколаївська
74. П'янківський Франц Павлович Одеська
75. Радова Олена Миколаївна Херсонська
76. Регульська Людмила Станіславівна Одеська
77. Рубський Іван Васильович Миколаївська
78. Русінов Олександр Семенович Одеська
79. Сичук Олег Йосипович Одеська
80. Ухіна Ірина Георгіївна Одеська
81. Чабан Галина Василівна Одеська
82. Янковський Віктор Вікторович Миколаївська
83. Яроцька Ірина Павлівна Одеська