Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2001 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Ашихмін Михайло Володимирович Херсонська
2. Банєв Юрій Панасович Одеська
3. Барвінський Іван Іванович Вінницька
4. Білявський Віктор Анатолійович Миколаївська
5. Верхоляк Фелікс Миколайович Одеська
6. Гагуліна Валерія Вікторівна Одеська
7. Дем'янова Оксана Сивир'янівна Одеська
8. Зарученко Андрій Михайлович Автономна Республіка Крим
9. Козаченко Петро Петрович Миколаївська
10. Кондратов Владислав Андрійович Херсонська
11. Кравцова Тетяна Юріївна Автономна Республіка Крим
12. Кривцова Олена Миколаївна Одеська
13. Кулакова Лілія Володимирівна Херсонська
14. Кулик Оксана Анатоліївна Одеська
15. Лапа Юрій Федорович Одеська
16. Макогонюк Олександр Олександрович Одеська
17. Макосій Дмитро Іванович Одеська
18. Матюх Оксана Володимирівна Одеська
19. Міщенко Катерина Семенівна Одеська
20. Наконечний Андрій Анатолійович Вінницька
21. Незеленнікова Тетяна Василівна Автономна Республіка Крим
22. Новосьолов Володимир Вячеславович Миколаївська
23. Петрова Ганна Миколаївна Одеська
24. Підлісний Олександр Геннадійович Херсонська
25. Покорнюк Петро Федорович Вінницька
26. Поліщук Василь Іванович Вінницька
27. Полюлях Віталій Анатолійович Одеська
28. Рямбова Ольга Михайлівна Автономна Республіка Крим
29. Самишкін Сергій Олександрович Хмельницька
30. Семенюк Юрій Євгенович Вінницька
31. Сторожук Микола Петрович Миколаївська
32. Сурменко Віталій Дмитрович Вінницька
33. Трофімчук Сергій Вікторович Вінницька
34. Урсол Ігор Анатолійович Миколаївська
35. Федоров Валерій Станіславович Одеська
36. Цуркан Роман Іванович Одеська
37. Шевченко Ольга Георгіївна Автономна Республіка Крим
38. Березницька Оксана Миколаївна Одеська
39. Бородаєв Юрій Миколайович м.Севастополь
40. Гебешт Андрій Анатолійович Одеська
41. Кошелев Сергій Михайловичч Одеська
42. Кустова Тетяна Федорівна Одеська
43. Марченко Олег Миколайович Одеська
44. Олейник Наталя Володимирівна Одеська
45. Носенко Григорій Вікторович Одеська
46. Нечитайло Георгій Вікторович Одеська

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Агопян Баграт Вартанович Одеська
2. Андрєєва Антоніна Василівна Донецька
3. Берекец Віктор Антонович Хмельницька
4. Біжан Олександр Михайлович Миколаївська
5. Блінов Володимир Германович Автономна Республіка Крим
6. Борисов Олександр Геннадійович Автономна Республіка Крим
7. Браславська Валентина Яківна Одеська
8. Васильєва Людмила Йосипівна Одеська
9. Веселовська Тетяна Степанівна Миколаївська
10. Войтенко Сергій Олександрович Одеська
11. Волчан Федір Васильович Автономна Республіка Крим
12. Голубєв Олександр Олександрович Одеська
13. Голубєва Ніна Анатоліївна Автономна Республіка Крим
14. Гордійчук Галина Миколаївна Херсонська
15. Грошева Галинна Костянтинівна Автономна Республіка Крим
16. Гужва Леонід Павлович Вінницька
17. Гукало Алла Іванівна Вінницька
18. Дєянов Євген Іванович Автономна Республіка Крим
19. Єгоров Андрій Миколайович м.Севастополь
20. Єфанов Олександр Васильович Херсонська
21. Жосан Василь Петрович Миколаївська
22. Карась Володимир Петрович Херсонська
23. Кобець Анатолій Федорович Херсонська
24. Коваль Зиновій Васильович Одеська
25. Ковбаско Валентин Юхимович Одеська
26. Коритний Анатолій Семенович Одеська
27. Ларіонова Олена Миколаївна Миколаївська
28. Левицький Артур Олексійович Одеська
29. Леус Микола Павлович Автономна Республіка Крим
30. Молодожен Юлія Борисівна Одеська
31. Мудрик Валентина Миколаївна Одеська
32. Ніконов Юрий Миколайович Херсонська
33. Панченко Артем Вікторович Херсонська
34. Радулова Людмила Миколаївна Одеська
35. Рогатюк Олександр Леонідович м.Севастополь
36. Росинець Олександр Федорович Миколаївська
37. Рузгіс Євген Владиславович Херсонська
38. Сафонов В'ячеслав Андрійович Автономна Республіка Крим
39. Селевко Олександр Вікторович Автономна Республіка Крим
40. Скиба Микола Володимирович Миколаївська
41. Спірідонова Любов Михайлівна Вінницька
42. Стрільчук Олена Іванівна Одеська
43. Ткачова Наталія Георгієвна Одеська
44. Трибухін Анатолій Володимирович Миколаївська
45. Тростянецький Іван Іларіонович Одеська
46. Туленкова Ольга Владиславівна Одеська
47. Устиненко Олег Володимирович Херсонська
48. Чабан Олександр Григорович Вінницька
49. Черняка Леонід Олексійович Одеська
50. Чорнобай Тетяна Анатоліївна Одеська
51. Шавло Ігор Всеволодович Херсонська
52. Шевченко Павло Іванович Одеська
53. Яценко Михайло Митрофанович Одеська
54. Амєтов Мансур Дшевдетович Автономна Республіка Крим
55. Асаржи Тетяна Пантеліївна Одеська
56. Білоус Віталій Григорійович Одеська
57. Григорець Микола Семенович Херсонська
58. Дзед Василь Іванович Одеська
59. Живиця Володимир Миколайович Автономна Республіка Крим
60. Звеліндовський Сергій Анатолійович Одеська
61. Карпов Ігор Юрійович Одеська
62. Лагунова Тамара Іванівна Одеська
63. Лук"янов Олександр Степанович Одеська
64. Мавродієв Володимир Андрійович Миколаївська
65. Малишев Михайло Михайлович Одеська
66. Незбай Андрій Анатолійович Херсонська
67. Нейкова Світлана Анатоліївна Одеська
68. Рибак Валентин Григорович Одеська
69. Стаценко Наталія Вікторівна Одеська
70. Струк Олександр Богданович Одеська
71. Харченко Тетяна Юріївна Одеська
72. Хоревич Олена Володимірівна Одеська
73. Царюченко Олександр Володимирович Херсонська
74. Чернова Лідія Анатоліївна Одеська
75. Чілік Людмила Григорівна Одеська
76. Бартко Михайло Петрович Одеська
77. Беспалько Лариса Петрівна Одеська
78. Бурлака Григорій Якович Одеська
79. Воляніна Галина Іванівна Одеська
80. Гужев Іван Іванович Одеська
81. Демидова Ірина Іванівна Вінницька
82. Дзигал Олександр Федорович Одеська
83. Клочков Олександр Євгенович Донецька
84. Колесник Володимир Вікторович Донецька
85. Кондратюк Тетяна Григорівна Одеська
86. Ліман Олександ Гаврилович Одеська
87. Лобанов Олександр Кирилович Одеська
88. Локтєв Валерій Геннадійович Одеська
89. Лосєв Олег Олександрович Одеська
90. Михайлюкович Олександр Костянтинович Одеська
91. Полунін Олександр Іванович Донецька
92. Прокопов Олександр Миколайович Одеська
93. Рожко Павло Дмитрович Одеська
94. Романенко Микола Володимирович Одеська
95. Ткачов Володимир Олегович Одеська
96. Туренко Олександр Вікторович Одеська
97. Черновалов Віктор Микитович Одеська
98. Черповодська Наталія Петрівна Одеська
99. Чорний Станіслав Іванович Одеська