Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2006 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Албул Олена Костянтинівна Одеська область
2. Бельмасова Тетяна Вікторівна Херсонська область
3. Бойко Віталій Анатолійович Одеська область
4. Бреус Юлія Миколаївна Херсонська область
5. Бродецька Жанна Олексіївна Одеська область
6. Вобликов Олексій Олександрович Одеська область
7. Гирник Сергій Михайлович Одеська область
8. Гут Руслан Юрійович Миколаївська область
9. Давлітшина Оксана Миколаївна Одеська область
10. Дмитренко Інна Тарасівна Вінницька область
11. Доскаленко Катерина Сергіївна м. Севастополь
12. Думбрава Алла Сергіївна Одеська область
13. Жело Інесса Ігорівна Миколаївська область
14. Заболотський Олексій Володимирович Херсонська область
15. Зелінська Наталя Сергіївна Миколаївська область
16. Казачок Олександр Олександрович Херсонська область
17. Караусеінов Музафар Халілович Автономна Республіка Крим
18. Катюк Ірина Вячеславівна Автономна Республіка Крим
19. Коваленко Анатолій Павлович Миколаївська область
20. Козлов Ярослав Миколайович Миколаївська область
21. Копач Віталій Миколайович Вінницька область
22. Крижан Валерій Іванович Одеська область
23. Крупко Олександр Андрійович Автономна Республіка Крим
24. Латишева Вікторія Валентинівна Миколаївська область
25. Лисенко Микола Вікторович Херсонська область
26. Ліщук Ірина Миколаївна Вінницька область
27. Лукашев Сергій Олександрович Одеська область
28. Лукашева Тетяна Анатоліївна Одеська область
29. Магда Іван Іванович Автономна Республіка Крим
30. Мельник Жанна Едуардівна Херсонська область
31. Мельниченко Наталія Вікторівна Одеська область
32. Ніколіна Ірина Іванівна Вінницька область
33. Османов Ален Рустамович Автономна Республіка Крим
34. Пантелеєва Ольга Петрівна Одеська область
35. Пєткова Наталя Миколаївна Одеська область
36. Рибакова Людмила Михайлівна Одеська область
37. Салова Тетяна Борисівна Миколаївська область
38. Салтановська Лілія Іванівна Одеська область
39. Сахно Олександр Володимирович Вінницька область
40. Слабенко-Ванжула Вікторія Володимирівна Одеська область
41. Степаненко Сергій Олександрович Вінницька область
42. Степанець Геннадій Геннадійович Миколаївська область
43. Степанова Світлана Євгенівна Одеська область
44. Суський Олександр Михайлович Одеська область
45. Сухенко Анжела Олександрівна Автономна Республіка Крим
46. Ткач Сергій Григорович Одеська область
47. Філенко Костянтин Вікторович Херсонська область
48. Харітов Руслан Михайлович Одеська область
49. Шкабарова Світлана Анатоліївна Херсонська область
50. Шум Олександр Леонідович Херсонська область
51. Щербакова Наталія Федорівна Автономна Республіка Крим
52. Гирник (Юрцевіч) Юлія Валеріївна Автономна Республіка Крим

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Белкіна Ріта Юріївна Автономна Республіка Крим
2. Бойчук Олександр Петрович Вінницька область
3. Бондарчук Володимир Ростиславович Одеська область
4. Буньковський Олександр Володимирович Вінницька область
5. Бухтіяров Михайло Петрович Одеська область
6. Вовченко Сергій Дмитрович Вінницька область
7. Волканов Микола Дмитрович Одеська область
8. Голенко Олександр Іванович Автономна Республiка Крим
9. Гончаров Олександр Андрійович Херсонська область
10. Гордієнко Оксана Вікторівна м. Севастополь
11. Григоренко Віктор Іванович Автономна Республiка Крим
12. Грицько Людмила Олександрівна м. Севастополь
13. Демидов Валентин Валентинович Автономна Республiка Крим
14. Дибченко Дмитро Миколайович Миколаївська область
15. Довгань Віктор Васильович Вінницька область
16. Єрикалова Олена Миколаївна Автономна Республiка Крим
17. Жданов Вадим Анатолійович Автономна Республiка Крим
18. Желіховський Валерій Анатолійович Одеська область
19. Зайченко Руслан Євгенійович Херсонська область
20. Іванов Дмитро Іванович Одеська область
21. Іванов Сергій Віталійович Миколаївська область
22. Карапетян Борис Спартакович Одеська область
23. Коваленко Лілія Валентинівна Одеська область
24. Козаков Ігор Володимирович Херсонська область
25. Косьянов Олександр Васильович Миколаївська область
26. Котарева Ганна Михайлівна Автономна Республiка Крим
27. Котолупов Владислав Ігоревич Автономна Республiка Крим
28. Кравчук Юрій Дмитрійович Одеська область
29. Кузнець Жанна Євгеніївна Миколаївська область
30. Кунцяк (Постовик) Ольга Миколаївна Миколаївська область
31. Левітін Олександр Володимирович Одеська область
32. Лобунський Андрій Григорович Автономна Республiка Крим
33. Мавров Володимир Іванович Одеська область
34. Макарова (Калохіна) Вікторія Олександрівна Одеська область
35. Маламент Ірина Мойсеївна м. Київ
36. Мамутов Ібраім Енверович Автономна Республiка Крим
37. Маринич Сергій Адамович Одеська область
38. Маркова Тамара Григорівна Автономна Республiка Крим
39. Михайлов Вадим Анатолійович Одеська область
40. Мінчев Віктор Георгійович Одеська область
41. Мохова Людмила Миколаївна Вінницька область
42. Мусієнко Тетяна Михайлівна Вінницька область
43. Назаров Ігор Борисович Одеська область
44. Нафієв Енвєр Нафієвич Автономна Республiка Крим
45. Нікола Ігор Михайлович м. Київ
46. Нікуліна Олена Валеріївна м. Київ
47. Онуфрієнко Руслан Миколайович Одеська область
48. Пироженко Леонід Вікторович Херсонська область
49. Пихтєєв Михайло Олександрович Автономна Республiка Крим
50. Поліщук Сергій Миколайович Херсонська область
51. Привалова Наталія Володимирівна Одеська область
52. Процько Володимир Володимирович м. Київ
53. Распопова Олена Олександрівна Автономна Республiка Крим
54. Саржинський Роман Вячеславович Одеська область
55. Сібіберт Юрій Петрович Одеська область
56. Сіваченко Тетяна Михайлівна Автономна Республiка Крим
57. Сікорська Лілія Броніславівна Вінницька область
58. Скиба Світлана Іванівна Миколаївська область
59. Скупейко Микола Степанович Автономна Республiка Крим
60. Соколовська Зінаїда Павлівна Вінницька область
61. Старник Людмила Михайлівна Одеська область
62. Сташук Ігор Панасович Вінницька область
63. Степаненко Олена Вікторівна Одеська область
64. ТерещенкоАндрій Миколайович Автономна Республiка Крим
65. Тимченко Андрій Георгійович м. Севастополь
66. Тимчишена Наталія Дмитрівна Вінницька область
67. Тичинська Жанна Павлівна Миколаївська область
68. Токарчук Олександр Йосипович Одеська область
69. Фікс Ілля Єфимович Автономна Республiка Крим
70. Чайковський Олександр Олександрович Одеська область
71. Чорноморченко Анатолій Миколайович Херсонська область
72. Шаповалова Олена Валеріївна Автономна Республiка Крим
73. Шевцов Сергій Миколайович м. Севастополь
74. Шевцова Олена Георгіївна Автономна Республiка Крим
75. Шевчук Лариса Анатоліївна Миколаївська область
76. Шипова Людмила Леонтіївна Миколаївська область
77. Шмигирівський Павло Миколайович Херсонська область
78. Шумський Ярослав Вікторович Автономна Республiка Крим
79. Юрковський Андрій Вікторович Автономна Республiка Крим
80. Яворський Олександр Петрович Херсонська область
81. Албул Вадим Олександрович Одеська область
82. Антонов Дмитро Олексійович Одеська область
83. Арнаут Віталія Георгіївна Одеська область
84. Балабаненко Ігор Анатолійович Автономна Республiка Крим
85. Барінов Дмитро Анатолійович Одеська область
86. Богданова Наталія Миколаївна Вінницька область
87. Богоєв Микола Дмитрович Одеська область
88. Болтянський Олександр Михайлович Миколаївська область
89. Бондар Віктор Миколайович Одеська область
90. Василюк Світлана Михайлівна Вінницька область
91. Волошин Ігор Анатолійович Одеська область
92. Гапєєв Микола Миколайович Одеська область
93. Герасимюк Костянтин Харитонович Вінницька область
94. Гремалюк Віталій Петрович Одеська область
95. Гуменнова Лілія Валінівна Автономна Республiка Крим
96. Демченко-Морозова Тетяна Григорівна Одеська область
97. Дмитренко Павло Миколайович Вінницька область
98. Євстратов Володимир Миколайович Одеська область
99. Жилінський Сергій Миколайович Одеська область
100. Зозуля Сергій Михайлович Вінницька область
101. Ковальський Віктор Казимирович Вінницька область
102. Ковешніков Леонід Леонідович Автономна Республiка Крим
103. Кожухар Анатолій Вікторович Одеська область
104. Коробчинський Олександр Леонідович Одеська область
105. Костроміна Алла Вікторівна Одеська область
106. Криворучко Юрій Мирославович м. Севастополь
107. Криницька Олена Олександрівна Одеська область
108. Криницький Юрій Іванович Одеська область
109. Лефтеров Іван Олексійович Одеська область
110. Лохматов Віктор Олександрович Одеська область
111. Мазур Анатолій Володимирович Миколаївська область
112. Мазур Олексій Іванович Одеська область
113. Мазуренко Дмитро Степанович Одеська область
114. Маковська Ольга Миколаївна Одеська область
115. Малафєєва Олена Володимирівна Автономна Республiка Крим
116. Матіяш Олександр Іванович Автономна Республiка Крим
117. Мовчан Віктор Олександрович Одеська область
118. Настич Ігор Віталійович Одеська область
119. Нікітенко Тетяна Станіславівна м. Севастополь
120. Петросян Амрам Давидович Одеська область
121. Писарєва Тетяна Петрівна Одеська область
122. Півторак Раїса Іванівна Вінницька область
123. Преснов Юрій Олександрович Одеська область
124. Псарьов Георгій Юрійович Донецька область
125. П'янкова Ірина Григорівна Одеська область
126. Садківський Петро Федорович Вінницька область
127. Сливинський Антон Олександрович Автономна Республiка Крим
128. Сотник Роман Іванович м. Київ
129. Старий Олександр Петрович м. Севастополь
130. Страшний Сергій Анатолійович Одеська область
131. Ступницький Ігор Васильович Одеська область
132. Сухой Микола Дмитрович Одеська область
133. Тихончук Роман Георгійович Автономна Республiка Крим
134. Тихонюк Микола Сергійович Вінницька область
135. Тіхонова Яніна Геннадіївна Одеська область
136. Ульянич Вячеслав Олександрович Одеська область
137. Устинова Тетяна Олександрівна Херсонська область
138. Федюков Вадим Вікторович Автономна Республiка Крим
139. Чобітько Людмила Іванівна Одеська область
140. Шабайлова Лілія Леонідівна Автономна Республiка Крим
141. Шевченко Ігор Олександрович Одеська область
142. Шенгелай Дмитро Валерійович Автономна Республiка Крим
143. Шестаков Сергій Іванович Одеська область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
1. Абабіна Олена Володимирівна Одеська область
2. Амбросійчук Андрій Ярославович Одеська область
3. Арапу Марина Іванівна Одеська область
4. Баранов Сергій Олександрович Автономна Республiка Крим
5. Вороніна Руслана Володимирівна Одеська область
6. Глазков Ілля Сергійович Автономна Республіка Крим
7. Городенко Елеонора Олександрівна Одеська область
8. Десятскова Світлана Михайлівна Автономна Республiка Крим
9. Довгань (Довгань-Офатенко) Олена Олегівна Одеська область
10. Зброжик Ольга Пантеліївна Одеська область
11. Каргін Олександр Геннадійович Одеська область
12. Кисельов Федор Васильович Автономна Республіка Крим
13. Ковальова Ірина Едуардівна Одеська область
14. Коверга Михайло Григорович Одеська область
15. Копачевська Ірина Валентинівна м. Київ
16. Косован Віктор Миколайович Одеська область
17. Косюга Ольга Миколаївна Одеська область
18. Кірдогло Гліб Костянтинович Одеська область
19. Лобановський Костянтин Глебович Одеська область
20. Макар Ігор Степанович Автономна Республiка Крим
21. Минько Степан Степанович Одеська область
22. Моїк Наталя Андріївна Автономна Республiка Крим
23. Назаренко Юлія Олексіївна Одеська область
24. Незгазинська Оксана Іванівна Одеська область
25. Немикін Олександр Володимирович Автономна Республіка Крим
26. Нечипоренко Ольга Анатоліївна Одеська область
27. Новицька Ірина Костянтинівна Одеська область
28. Новицький Іван Володимирович Автономна Республіка Крим
29. Нізов Володимир Миколайович Одеська область
30. Прокопенко Тетяна Іванівна Одеська область
31. Радлінський Іван Володимирович Вінницька область
32. Рибалко Микола Федорович Херсонська область
33. Римар Петро Іванович Миколаївська область
34. Семенов Сергій Павлович Автономна Республіка Крим
35. Тибінь Василь Петрович Автономна Республiка Крим
36. Тімченко Олег Борисович Автономна Республiка Крим
37. Фортуна Ігор Олегович Одеська область
38. Хубетова-Бондар Ірина Вільївна Одеська область
39. Чебаненко Роман Олександрович Одеська область
40. Чуйко Катерина Віталіївна Одеська область
41. Шелудченко Вікторія Валентинівна Одеська область
42. Шишкіна Ірина Володимирівна Одеська область
43. Єрофєєва Олена Михайлівна Одеська область

Вечірньо-заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1. Анапольська (Яцик) Ольга Олександрівна Одеська область
2. Блізнін Віктор Семенович Одеська область
3. Боєва Світлана Юріївна Одеська область
4. Булат Руслан Іванович Одеська область
5. Бурачковська Світлана Василівна Одеська область
6. Вельшиневська Олена Олександрівна Одеська область
7. Желясков Степан Андрійович Одеська область
8. Казакова Інна Олександрівна Одеська область
9. Колесніченко Руслан Валерійович Одеська область
10. Лубянова Юлія Миколаївна Одеська область
11. Матвійчук Світлана Михайлівна Одеська область
12. Мензелінцева Олександра Володимирівна Одеська область
13. Миколайчук Ганна Валентинівна Одеська область
14. Огороднік Тетяна Миколаївна Одеська область
15. Осокіна Євгенія Сергіївна Одеська область
16. Радукан Панас Петрович Одеська область
17. Рудик Микола Миколайович Одеська область
18. Ткачук Валентина Михайлівна Одеська область
19. Яковенко Валерій Анатолійович Одеська область
20. Бежовець Дмитро Сергійович Одеська область
21. Демьянюк Лариса Анатоліївна Одеська область
22. Лазарева Тетяна Василівна Одеська область
23. Миргород Володимир Миколайович Одеська область
24. Тарасенко Наталія Миколаївна Одеська область
25. Шуляк Віктор Володимирович Одеська область