Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

2011 рік

Денна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність"
1 Жулінська Олександра Сергіївна Миколаївська область
2 Лебедєва Олена Сергіївна Вінницька область
3 Маковійчук Наталя Василівна Автономна Республіка Крим
4 Мірошніченко Євгенія Анатоліївна Херсонська область
5 Назарчук Лариса Олексіївна Одеська область
6 Редчиць Олексій Володимирович Автономна Республіка Крим
7 Шеремета В'ячеслав Михайлович м. Севастополь
8 Юрченко Олег Вікторович Одеська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
9 Гарбуз Сергій Вікторович Одеська область
10 Гуляєв Віктор Володимирович Миколаївська область
11 Дмитренко Андрій Анатолійович Миколаївська область
12 Жаріт Юрій Федорович Одеська область
13 Михайляк Віталіна Анатоліївна Вінницька область
14 Шпичка Юлія Сергіївна Автономна Республіка Крим
15 Яхвак Альона Анатоліївна Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
16 Алєкпєров Віталій Резванович Одеська область
17 Байкін Роман Михайлович Автономна Республіка Крим
18 Данькіна Наталія Володимирівна Одеська область
19 Жук Петро Федорович Одеська область
20 Кравченко Марина Володимирівна Миколаївська область
21 Кузан Анатолій Євгенович Миколаївська область
22 Притова Марина Юріївна Автономна Республіка Крим
23 Селецька Ганна Миколаївна Миколаївська область
24 Тімановський Денис Олександрович Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
25 Білоус Олексій Миколайович Одеська область
26 Віліжінський Віктор Миколайович Вінницька область
27 Гадіяк Світлана Анатоліївна Одеська область
28 Дядюченко Дмитро Олегович Одеська область
29 Люєв Олександр Олексійович Автономна Республіка Крим
30 Славов Василь Данилович Одеська область
31 Філатов Володимир Андрійович Автономна Республіка Крим
32 Черепенко Андрій Веніаминович Одеська область
33 Шульгіна Тетяна Миколаївна Одеська область
Спеціалізація "Європейська інтеграція в умовах глобального врядування"
34 Алєксєєва Яна Валеріївна Одеська область
35 Граматик Інна Василівна Одеська область
36 Кіскіна Оксана Іванівна Херсонська область
37 Куліш Олександр Сергійович Одеська область
38 Куртєв Сергій Іванович Одеська область
39 Маленко Ганна Юріївна Херсонська область
40 Христюк Олександр Вікторович Одеська область
41 Чорна Катерина Вікторівна Одеська область
42 Яшин Дмитро Юрьйович Вінницька область

Заочна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Законотворча і нормотворча діяльність"
1 Богомолов Владислав Вячеславович Одеська область
2 Гафійчук Сергій Дмитрович Одеська область
3 Кашкаров Олександр Олександрович Автономна Республіка Крим
4 Кашкаров Олексій Олександрович Автономна Республіка Крим
5 Коваленко Дмитро Федорович Автономна Республіка Крим
6 Круліковська Оксана Віталіївна м. Київ
7 Склярова Олена Сергіївна Херсонська область
8 Мельник Наталія Володимирівна Херсонська область
9 Михаленко Ігор Анатолійович Автономна Республіка Крим
10 Олійник Олена Володимирівна Вінницька область
11 Плигун Ганна Володимирівна Автономна Республіка Крим
12 Размашкіна Наталія Іванівна Одеська область
13 Смишляєв Максим Миколайович Автономна Республіка Крим
14 Татарчук Олексій Вікторович Одеська область
15 Орос Анна Михайлівна Одеська область
16 Циркун Зоя Миколаївна Вінницька область
17 Чернокульський Сергій Сергійович Одеська область
18 Ярмощук Віталій Павлович Вінницька область
Спеціалізація "Регіональне управління"
19 Акимов Дмитро Григорович Автономна Республіка Крим
20 Бабарика Віктор Вікторович м. Севастополь
21 Багаєв Сергій Ігорович Автономна Республіка Крим
22 Балан Олександр Миколайович Одеська область
23 Бахчиванжи Дмитро Іванович Одеська область
24 Безвугляк Роман Васильович Автономна Республіка Крим
25 Бекіров Фахрі Айдерович Автономна Республіка Крим
26 Бєляєв Дмитро Юрійович Автономна Республіка Крим
27 Биковська Ольга Назарівна Одеська область
28 Богаченко Михайло Сергійович Одеська область
29 Борденюк Людмила Леонідівна м. Севастополь
30 Бугай Наталя Анатоліївна Автономна Республіка Крим
31 Вовк Михайло Іванович Одеська область
32 Войтович Олександр Віталійович Одеська область
33 Гаврилюк Олександр Анатолійович Вінницька область
34 Гелебан Іван Іванович Запорізька область
35 Голубов Андрій Михайлович Одеська область
36 Гоменюк Марина Анатоліївна Вінницька область
37 Гончаренко Олександр Леонідович Херсонська область
38 Грабова Людмила Миколаївна Вінницька область
39 Желєзнова Інна Вікторівна Херсонська область
40 Жечева Олена Дмитрівна Одеська область
41 Івоненко Віктор Федорович Одеська область
42 Ігнатенко Інна Анатоліївна Одеська область
43 Лаврентьєв Сергій Володимирович Вінницька область
44 Лаппо Ірина Валентинівна Автономна Республіка Крим
45 Лижов Віктор Анатолійович Вінницька область
46 Ляхно Дмитро Валерійович Херсонська область
47 Маковейчук Юрій Іванович Одеська область
48 Максімов Андрій Миколайович Одеська область
49 Малих Оксана Володимирівна Херсонська область
50 Марченко Юрій Олександрович м. Київ
51 Мігас Сергій Васильович Миколаївська область
52 Мукієнко Роман Миколайович Одеська область
53 Мунтян Наталя Василівна Одеська область
54 Носков Ігор Іванович Автономна Республіка Крим
55 Павлов Віктор Миколайович Автономна Республіка Крим
56 Петровай Валерій Васильович Миколаївська область
57 Повар Сергій Миколайович Житомирська область
58 Подгурська Жанна Анатоліївна Вінницька область
59 Радзевелюк Володимир Степанович м. Севастополь
60 Раздорожний Юрій Євгенович Одеська область
61 Рибак Роман Миколайович Вінницька область
62 Ріпенко Артем Ігорович Одеська область
63 Рогов Олександр Георгійович Автономна Республіка Крим
64 Руденко Геннадій Віталійович Автономна Республіка Крим
65 Сапрон Володимир Вікторович Херсонська область
66 Ситник Олександр Вікторович Вінницька область
67 Сігал Фелікс Володимирович Одеська область
68 Скопіч Олексій Васильович Херсонська область
69 Сорока Віктор Петрович Одеська область
70 Сумуліді Дмитро Миколайович Автономна Республіка Крим
71 Тимошенко Наталія Володимирівна Одеська область
72 Ткачук Геннадій Віталійович Вінницька область
73 Ткачук Ігор Віталійович Вінницька область
74 Торпан Олена Федорівна Миколаївська область
75 Усата Світлана Миколаївна Миколаївська область
76 Фаріна Марія Валентинівна м. Севастополь
77 Циганкова Марина Дмитрівна Автономна Республіка Крим
78 Цись Олександр Вікторович м. Севастополь
79 Челомбітко Олександр Іванович м. Севастополь
80 Черняєв Сергій Миколайович Миколаївська область
81 Шаповал Володимир Вікторович Кіровоградська область
82 Швиденко Світлана Олексіївна Одеська область
83 Шиманкін Сергій Юрійович м. Севастополь
84 Яковенко Петро Петрович Одеська область
85 Ярослав Валерій Павлович м. Севастополь
86 Ященко Лариса Василівна Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки і підприємництва"
87 Андрейченко Ірина Миколаївна Автономна Республіка Крим
88 Бадовський Борис Георгійович Автономна Республіка Крим
89 Боровік Денис Володимирович Херсонська область
90 Ворона Олександр Анатолійович Вінницька область
91 Дудник Лілія Володимирівна Миколаївська область
92 Звягінцев Сергій Євгенович Одеська область
93 Ізобіліна Ірина Леонідівна Одеська область
94 Крижановська Дар'я Леонідівна Одеська область
95 Кромка Ольга Вікторівна Одеська область
96 Лабушняк Яніна Олександрівна Одеська область
97 Лобанов Роман Миколайович Одеська область
98 Лукіянова Наталя Олександрівна Вінницька область
99 Лускало Оксана Михайлівна Одеська область
100 Мовчан Олексій Володимирович Одеська область
101 Самерін Ілля Сергійович м. Севастополь
102 Теплякова Катерина Вікторівна Одеська область
103 Філончук Олена Миколаївна Автономна Республіка Крим
104 Єропунов Артем Миколайович Херсонська область
105 Ілюшина Ольга Миколаївна Автономна Республіка Крим
106 Кошманов Миколай Олександрович Одеська область
107 Кулинич Лариса Віталіївна Автономна Республіка Крим
108 Моісеєнко Яків Якович Автономна Республіка Крим
109 Мушенко Дмитро Іванович Одеська область
110 Пасічник Наталія Євгенівна м. Київ
111 Пахомов Ігор Іванович Одеська область
112 Пихтіна Тетяна Юріївна Одеська область
113 Сабат Аліна Леонідівна м. Київ
114 Семчук Ірина Анатоліївна Вінницька область
115 Сила Дмитро Сергійович Одеська область
116 Тютюнник Вячеслав Євгенович Одеська область
117 Хаджиогло Іван Пантелійович Одеська область
118 Цеховалова Людмила Дмитрівна Одеська область
119 Чабан Владислав Анатолійович Одеська область
120 Чеботарська Наталія Володимирівна Одеська область
121 Чурута Олександр Григорович м. Київ
122 Шамаєва Марина Георгіївна Автономна Республіка Крим
123 Шевчук Ольга Альбертівна Автономна Республіка Крим
124 Шершенецький Володимир Володимирович Одеська область
125 Шевчик Ірина Валеріївна Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
126 Амплєєва Ірина Валеріївна Херсонська область
127 Апчел Вадим Іванович Одеська область
128 Буткевич Євгеній Віталійович Вінницька область
129 Василенко Ольга Борисівна Автономна Республіка Крим
130 Волков Петро Георгійович Одеська область
131 Вольська Людмила Володимирівна Вінницька область
132 Гончаренко(Суроп) Марія Сергіївна Автономна Республіка Крим
133 Городніченко Діана Віталіївна Одеська область
134 Грабоветська Ганна Олександрівна Автономна Республіка Крим
135 Грібакова Олена Вячеславівна Автономна Республіка Крим
136 Дергачова Ольга Миколаївна Одеська область
137 Євич Юрій Володимирович м. Київ
138 Заболотна Наталя Михайлівна Вінницька область
139 Задорожна Ольга Іванівна Вінницька область
140 Кіров Володимир Ігоревич м. Київ
141 Кліменко Ірина Олександрівна Автономна Республіка Крим
142 Коляда Валентина Север'янівна м. Київ
143 Мандріка Олександр Вікторович Одеська область
144 Павліченко Анатолій Васильович м. Київ
145 Пазечко Віталій Вікторович Одеська область
146 Пермінова Олена Леонідівна Автономна Республіка Крим
147 Садовський Олександр Віталійович Миколаївська область
148 Семко Ганна Валеріївна Одеська область
149 Тимчук Олена Ігорівна м. Севастополь
150 Чепурна Наталія Володимирівна Автономна Республіка Крим
151 Швирьова Людмила Олександрівна Одеська область
152 Яковлєв Іван Петрович Одеська область
Спеціалізація "Управління в інституціях Європейського Союзу"
153 Басанська Світлана Євгенівна Одеська область
154 Бацеля Віталій Віталійович Одеська область
155 Бучко Ольга Василівна Миколаївська область
156 Вяльченко Денис Вікторович Одеська область
157 Галюткіна Тетяна Валентинівна Одеська область
158 Ганєва Ірина Еммануїлівна Одеська область
159 Горло Костянтин Миколайович Одеська область
160 Жуковський Валерій Володимирович Одеська область
161 Кітанін Денис Євгенович Одеська область
162 Клімова Оксана Валеріївна Одеська область
163 Ковальчук Тетяна Анатоліївна Одеська область
164 Козак Олександр Дмитрович Вінницька область
165 Кононенко Костянтин Володимирович Херсонська область
166 Косенко Жанна Валеріївна Автономна Республіка Крим
167 Костюк Тетяна Сергіївна Одеська область
168 Крамер Наталія Миколаївна Одеська область
169 Кущик Юлія Борисівна Одеська область
170 Лабутін Максим Павлович Одеська область
171 Лазебний Геннадій Володимирович Одеська область
172 Ленівов Євген Геннадійович Одеська область
173 Маланіч Олена Михайлівна Вінницька область
174 Мораитес Світлана Леонідівна Одеська область
175 Мурсакаєв Раміль Рамісович Автономна Республіка Крим
176 Оносов Андрій Павлович Одеська область
177 Перелі Дмитро Пилипович Одеська область
178 Савіцький Віктор Францович Одеська область
179 Соловей Микола Миколайович Одеська область
180 Тєшко Георгій Миколайович Одеська область
181 Филигонтова Анджа Иованівна Автономна Республіка Крим
Спеціалізація "Управління у сфері культури"
182 Бурлай-Пітерова Оксана Миколаївна Одеська область
183 Гуцан Галина Іванівна Одеська область
184 Настенко Тетяна Іванівна Одеська область
185 Пляшкова Юлія Олегівна Одеська область
186 Прокопенко Віктор Володимирович Вінницька область
187 Рєпін Кирило Борисович Одеська область
188 Семенюк Антон Юрійович Одеська область
189 Сорокіна Анжеліка Володимирівна Миколаївська область
190 Турбовець Олена Дмитрівна Одеська область
191 Устінова Людмила Валентинівна Одеська область
192 Черніговська Лариса Рафаілівна Одеська область
193 Щерблюк Олексій Михайлович Одеська область
Спеціалізація "Інформатизація державного управління"
194 Борсук Богдан Васильович м. Севастополь
195 Волкодав Андрій Володимирович Одеська область
196 Касьяненко Ігор Олександрович Автономна Республіка Крим
197 Миронов Максим Григорович Автономна Республіка Крим
198 Орішич Роман Юрійович м. Київ
199 Ракша Алла Василівна Херсонська область
200 Шибко Віталій Валерійович Одеська область
Спеціалізація "Управління охороною здоров'я"
201 Борисенко Костянтин Петрович Одеська область
202 Борисенко Наталія Анатоліївна Одеська область
203 Браславська Оксана Василівна Одеська область
204 Ганчо Олена Віталіївна Одеська область
205 Горяний Григорій Михайлович Дніпропетровська область
206 Грабар Катерина Олегівна м. Севастополь
207 Данько Владислав Віталійович Херсонська область
208 Деркач Микола Миколайович Автономна Республіка Крим
209 Джанбек Федір Іванович Автономна Республіка Крим
210 Долгополова Ірина Федорівна Автономна Республіка Крим
211 Євдокимова Вікторія Володимирівна Одеська область
212 Заградська Олена Леонідівна Одеська область
213 Засипка Костянтин Валерійович Одеська область
214 Ковальова Ольга Романівна Одеська область
215 Швець Вікторія Миколаївна Одеська область
216 Левченко Олена Михайлівна Одеська область
217 Непорада Святослав Миколайович Одеська область
218 Омельчук Роман Миколайович Одеська область
219 Хребтій Ярослав Віталійович Вінницька область
220 Гванцеладзе Костянтин Рамазович Одеська область
221 Головатюк Катерина Петрівна Одеська область
222 Данілова (Якушина) Тамара Олексіївна Одеська область
223 Карлюга Марина Анатоліївна Одеська область
224 Колеснікова Галина Олександрівна Одеська область
225 Мнацаканян Сергій Геворгійович Одеська область
226 Нотєвський Андрій Дмитрович Одеська область
227 Петров Олександр Дмитрович Одеська область
228 Петров Руслан Дмитрович Одеська область
229 Полюнько Геннадій Анатолійович Одеська область
230 Приходько Владислав Михайлович Миколаївська область
231 Руденко Людмила Михайлівна Одеська область
232 Савченко Сергій Петрович м. Київ
233 Сидоров Іван Дмитрович Одеська область
234 Татаринова Олександрія Анатоліївна Одеська область
235 Шептицький Вадим Володимирович м. Київ
236 Шерер Володимир Володимирович Одеська область

Заочно-дистанційна форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Регіональне управління
1 Багдасарян Вікторія Євгенівна Одеська область
2 Березуцький Вячеслав Олександрівна Одеська область
3 Борисов Сергій Валерійович м. Севастополь
4 Бороновський Дмитро Васильович Автономна Республіка Крим
5 Бурдейний Сергій Олексійович Одеська область
6 Гайдаржи Іван Георгійович Одеська область
7 Ганчева Яна Юріївна м. Севастополь
8 Гуленко Віталій Іванович Одеська область
9 Добинда Інна Вікторівна Одеська область
10 Добкевич Маргарита Олександрівна м. Київ
11 Дрібна Ауріка Володимирівна Автономна Республіка Крим
12 Дьяков Сергій Анатолійович Одеська область
13 Завгородня Віра Олександрівна Херсонська область
14 Іванов Олексій Вікторович Кіровоградська область
15 Іпатов Костянтин Сергійович Автономна Республіка Крим
16 Іслямов Емір Рефатович Автономна Республіка Крим
17 Коновалова Оксана Михайлівна Херсонська область
18 Курінна Ірина Анатоліївна Одеська область
19 Кушніренко Наталія Митрофанівна Одеська область
20 Морозова Олена Степанівна Одеська область
21 Мурко Ольга Олегівна Автономна Республіка Крим
22 Осадча Анастасія Миколаївна Одеська область
23 Парфьонов Віталій Павлович Одеська область
24 Поляков Олексій Євгенович Одеська область
25 Пономаренко Станіслав Ігорович Одеська область
26 Проніна Оксана Володимирівна Херсонська область
27 Пятниченко Наталія Юріївна Херсонська область
28 Рой Владислав Анатолійович Вінницька область
29 Солошенко Віктор Андрійович м. Севастополь
30 Страшний Анатолій Андрійович Одеська область
31 Суддя Вячеслав Михайлович Одеська область
32 Тараненко Максим Сергійович Черкаська область
33 Тірновенко Діана Леонідівна Одеська область
34 Трепака Микола Володимиров Вінницька область
35 Ущаповський Руслан Васильович Одеська область
36 Харченко Тетяна Сергіївна Кіровоградська область
37 Черниш Славіна Ігорівна Автономна Республіка Крим
38 Шведенко Дмитро Леонідович Одеська область
39 Янчевська Наталя Леонідівна Херсонська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика
40 Андрієнко Тетяна Анатоліївна м. Київ
41 Артьомова Ангеліна Анатоліївна Автономна Республіка Крим
42 Васильєва Галина Іванівна Херсонська область
43 Гузлякова Олена Олександрівна Вінницька область
44 Завальна Неля Василівна Миколаївська область
45 Каштель Вікторія Володимирівна Одеська область
46 Ковальчук Катерина Вікторівна Одеська область
47 Король Олег Володимирович Одеська область
48 Костюченко Оксана Вікторівна Херсонська область
49 Кравчук Людмила Павлівна Вінницька область
50 Лісунова Світлана Юріївна Вінницька область
51 Лопушанський Костянтин Борисович Автономна Республіка Крим
52 Мельничук Надія Дмитрівна Вінницька область
53 Мещеряков Володимир Сергійович Автономна Республіка Крим
54 Міхєєва Олена Володимирівна Херсонська область
55 Мурін Олексій Олегович Одеська область
56 Нагорна Ірина Петрівна Автономна Республіка Крим
57 Назаренко Світлана Борисівна Одеська область
58 Осадчий Андрій Ігорович Одеська область
59 Пастушкова Ірина Семенівна Миколаївська область
60 Пєтухова Катерина Вікторівна Одеська область
61 Поданєва Оксана Василівна м. Севастополь
62 Притула Ольга Євгеніївна м. Київ
63 Раскін Генадій Аркадійович Одеська область
64 Семиряд Юлія Миколаївна м. Київ
65 Ситник Ольга Георгіївна Вінницька область
66 Скивка Юлія Григорівна м. Київ
67 Сміхун Наталя Анатоліївна Херсонська область
68 Солош Наталія Яковлівна Одеська область
69 Тимошенко Ірина Ярославівна Вінницька область
70 Трофімчук Наталя Ігорівна Одеська область
71 Цимбалюк Андрій Вікторович Вінницька область
72 Чубенко Наталія Дмитріївна Одеська область
73 Шевельова Тетяна Федорівна Автономна Республіка Крим
74 Шух Людмила Анатоліївна м. Київ
75 Щеплоцький Руслан БогдановИЧ Одеська область

Вечірня форма навчання


п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
Спеціалізація "Законотворча та нормотворча діяльність"
1 Брайловська Надія Костянтинівна Одеська область
2 Гаман Наталія Василівна Одеська область
3 Дворянінович Лілія Володимирівна Одеська область
4 Дзюбак Оксана Миколаївна Одеська область
5 Кернос Володимир Анатолійович Одеська область
6 Кошельник Наталія Григорівна Одеська область
7 Кухтей Олег Ростиславович Одеська область
8 Скридоненко Світлана Юріївна Одеська область
9 Удалих Вячеслав Станіславович Одеська область
Спеціалізація "Регіональне управління"
10 Бачурська Ганна Миколаївна Одеська область
11 Вахрушева Ангеліна Олегівна Одеська область
12 Гуцель Сергій Валеріанович Одеська область
13 Златов Василь Іванович Одеська область
14 Кварацхелія Наталія Василівна Одеська область
15 Кривоніс Любов Михайлівна Одеська область
16 Лисий В'ячеслав Олександрович Одеська область
17 Мікічур Ольга Володимирівна Одеська область
18 Сенча Сергій Анатолійович Одеська область
19 Щасна Ірина Миколаївна Одеська область
Спеціалізація "Державне регулювання економіки та підприємництва"
20 Бахчеван Лариса Сергіївна Одеська область
21 Жигарєва Лариса Вікторівна Одеська область
22 Каприця Ганна Михайлівна Одеська область
23 Маламанчук Наталія Миколаївна Одеська область
24 Нестеренко Сергій Вікторович Одеська область
25 Охлопкова Ольга Валеріївна Одеська область
26 Телешман Ірина Іванівна Одеська область
Спеціалізація "Соціальна і гуманітарна політика"
27 Затинацька Тетяна Леонідівна Одеська область
28 Кучинська Інна Сергіївна Одеська область
29 Сейлов Владислав Геннадійович Одеська область
30 Столбова Ірина Євгенівна Одеська область
31 Шевчук Наталя Володимирівна Одеська область
32 Янковська Лідія Василівна Одеська область