Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

11-12 грудня 2008 року відбувся візит до
Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

       11-13 грудня 2008 року слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління відвідали Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України.
       По приїзду до Львівського інституту з слухачами зустрілися директор Львівського інституту Володимир Степанович Загорський та декан факультету державного управління та місцевого самоврядування Петро Володимирович Когут.
       Потім представники ОРІДУ відвідали заняття з дисциплін "Теорія та історія державного управління" і "Соціально-філософський аналіз суспільного розвитку", на яких мали змогу ознайомитись з системою викладання, яка до речі, схожа на систему викладання в ОРІДУ. На практичних заняттях слухачі ЛРІДУ представляли свої доповіді, використовуючи наглядні матеріали у електронному вигляді.
       Після занять наші слухачі взяли участь у святкуванні Андріївських вечорниць, які пройшли у два етапи. Першу частину вечорниць підготували учні Львівської школи у вигляді театралізованої вистави, в якій було показано, як святкували Андріївські вечорниці в Україні раніше. Другий етап вечорниць підготували слухачі ЛРІДУ, який проходив теж у вигляді театралізованої вистави, в якій були відтворені українські звичаї, показана гостинність та душевність нашого народу. У приміщенні де проходив захід був створений інтер'єр "української хати", що створив особливу атмосферу та затишок. Під час вистави в дійство залучались глядачі.
       Другий день перебування пройшов теж доволі насичено та цікаво. Наші представники слухацького самоврядування ознайомилася з роботою слухацького самоврядування ЛРІДУ та прийняли участь у круглому столі на тему "Державна служба очима молоді".
       У рамках візиту було проведено екскурсію "Золота підковка" з відвідуванням трьох історичних замків Львівської області.
       Наші слухачі відвідали музей-цвинтар "Личаківське кладовище", де поховані видатні діячі культури, мистецтва та політики.
       Заступник декана факультету державного управління та місцевого самоврядування Ірина Богданівна Кіянка провела цікаву екскурсію містом Лева.
       Візит надав можливість налагодити дієві стосунки між слухацькими радами та виробити спільні заходи з подальшої співпраці.
       Зустріч слухачів двох інститутів з південного та західного регіонів України продемонструвала наявність спільних професійних інтересів у діяльності із зміцнення української державності та підвищення авторитету нашої країни у світі.

Т. Онищенко,
слухачка 1 курсу денної форми навчання

Екскурсія «Золота підковка»
Екскурсія містом Лева
Музей-цвинтар «Личаківське кладовище»
На заняттях
Святкування Андріївських вечорниць