Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Святкування Дня святого Валентина


       У четвер, 12 лютого 2009 р., в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулося святкування, присвячене Дню святого Валентина.
       Представниками слухацького самоврядування першого курсу факультету державного управління було влаштовано "Скриньку закоханих". До якої кожен зі слухачів міг "надіслати" "валентинку" із привітанням. Також слухацький актив в особі керівника, Покотило Віктора, привітав слухачів першого курсу з цим чудовим святом. Увечері того ж дня було влаштовано святковий концерт. Глядачам було запропоновано проглянути виставу, в якій брали участь слухачі І курсу факультету ДУ та студенти факультету менеджменту.
       Керівником творчої лабораторії факультету державного управління було проведено величезну роботу. У зміст вистави входила велика кількість віршів на тему кохання відомих світових поетів, представлено декілька танцювальних постановок.
       Дуже цікавим був виступ запрошених груп: "Ансамбль естрадного танцю", "Театр пластики і жесту", вокальний проект "Ариес".        У повітрі вечора вітав дух закоханості та кохання, всі учасники з душею віднеслися до поставленого перед ними завдання, завдяки чому вистава видалась цікавою та незвичайною.
       По закінченні виступу всім глядачам було запропоновано ввести нову традицію, а саме на "валентинках" написати свої бажання та прикріпити їх на чудове деревце, що також знаходилось у залі. Хотілося б, щоб усі написанні бажання святий Валентин обов'язково виконав у цьому році.
       Сподіваємось на те, що святкування Дня закоханих у майбутньому стане ще однією доброю традицією ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
       Слухачі висловлюють щиру подяку Пінчук Олені Ігорівні, директору культурного центру. Завдяки її творчому задуму та режисерським вмінням слухачам і студентам вдалося реалізувати літературно-музичну композиція "Декілька історій про кохання".

Фотогалерея додається.