Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Наш інститут 15-17 жовтня 2008 року мав нагоду прийняти делегацію
слухачів Львівського регіонального інституту

       На виконання рішень Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України щодо вдосконалення діяльності відносно виховної роботи серед слухачів та з метою налагодження тісної співпраці слухацьких рад регіональних інститутів, наш інститут 15-17 жовтня 2008 року мав нагоду прийняти делегацію слухачів Львівського регіонального інституту.
       Під час перебування в інституті було проведено низку зустрічей: з адміністрацією, деканатом та членами слухацького врядування ОРІДУ.
       У перший день гостям було запропоновано екскурсію по інституту.
       Слухачі зі Львова були присутні на заняттях, що проводилися для другого курсу.
       16 жовтня гості зі Львова прийняли участь в проведені круглого столу на тему "Державна служба в Україні очима молоді".
       15-16 жовтня було організовано оглядові екскурсії по визначних місцях м. Одеса, під час яких відвідано Одеську філармонію, Приморський вокзал, будинок Одеської мерії, Одеський археологічний музей тощо.
       Подією для гостей зі Львову стало відвідування Одеського національного академічного театру опери та балету, де відбулася вистава "Кармен" за однойменною новелою П.Меріме.
       В осатаній день візиту була проведена підсумкова зустріч з членами слухацького самоврядування ОРІДУ, де обговорювалися питання подальшої взаємної співпраці, спільних планів тощо.
       Зустріч слухачів двох інститутів з південного та західного регіонів України наочно продемонструвала наявність спільних інтересів у нашої молоді. Це приклад того, що поки політики сперечаються громадяни прикладають зусилля заради збереження власної державності та національних цінностей.

Фотоматеріали.