Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

22 грудня 2010 року слухачі 1 та 2 курсів денної форми навчання факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України були запрошені до дискусійного медіа-центру "Репортер" на прямий ефір телевізійної програми присвяченій проблемам місцевого самоврядування.

     На імпровізованому "круглому столі" були присутні представники трьох політичних сил - "Партія Регіонів", "Батьківщина", "Фронт змін", в тому числі працівники Одеської, Іллічівської міських рад, Маякської сільської ради, Чорноморської селищної ради та інших, а також представник із Асоціації міст України. Під час передачі учасниками обговорювались такі питання як: поповнення місцевих бюджетів, перейняття закордонного досвіду до місцевого самоврядування в Україні, засади адміністративної реформи від 9 грудня 2010 року та інші. Було надзвичайно цікаво та корисно слідкувати за дебатами представників органів місцевого самоврядування, оскільки слухачі були доволі підготовленою аудиторією для сприйняття вищезгаданих питань.
     По закінченню запису передачі, представниками медіа-центру "Репортер" було запрошено слухачів до подальшої співпраці. Вже дорогою до гуртожитку, вони розпочали продумувати "стратегію участі" у наступних передачах.


Фотогалерея додається.