Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

      10-12 грудня 2010 року слухачі 1та 2 курсів денної форми навчання факультету державного управління відвідали Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України.
     По приїзду до Львівського інституту представники ОРІДУ були запрошені на засідання круглого столу з теми "Принципи європейської освітньої політики", на якому мали змогу подискутувати з вищезазначеної теми разом із львівськими слухачами. Слухачі ЛРІДУ представляли свої доповіді, використовуючи наглядні матеріали у електронному вигляді.
      Наступним етапом була зустріч слухачів з директором Львівського інституту Загорським Володимиром Степановичем, першим заступником директора Матвіїшиним Євгеном Григоровичем, заступником директора з наукової роботи Ліпенцевим Андрієм Вікторовичем, деканом факультету державного управління та місцевого самоврядування Каляєвим Анатолієм Олександровичем, а також начальником сектору міжнародних зв'язків Олександром Чорнобиль.
      Далі нашим слухачам було продемонстровано звичаї та традиції святкування Андріївських вечорниць у Зіболківській спеціалізованій школі.
      У рамках візиту ми відвідали Львівський історичний музей, музей стародавньої зброї "Арсенал", музей пива Львівської пивоварні, проведено оглядову екскурсію по місту та Львівському оперному театрі.
      Загалом враження від подорожі чудові. Дуже приємно було познайомитись та обмінятись досвідом із львівськими друзями щодо організації навчання та роботи слухацького самоврядування.
      Дорогою додому, слухачі уже розпочали обдумувати план зустрічі львівських колег в Одесі.










Фотогалерея додається.