Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

14 вересня 2011року відбулися загальні збори слухачів першого курсу денної форми навчання факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

     Збори провів декан факультету Попов Микола Петрович, який обговорив зі слухачами проблеми відвідування занять, успішності, дисципліни, проживання у гуртожитку та інше.

     Перед слухачами виступив начальник відділу міжнародних зв'язків Маєв Андрій Петрович з інформацією про співпрацю з вищими навчальними закладами та недержавними організаціями країн Європи та Північної Америки, а також про те, як можна взяти участь у міжнародних проектах та програмах.
     Також зі слухачами поспілкувалася заступник начальника бібліотечного відділу Макарова Вікторія Олександрівна. Слухачі отримали інформацію про роботу бібліотеки, читальної зали та зали електронних носіїв інформації. Також слухачі дізналися про можливості пошукової системи, електронних ресурсів та Інтернет-послуг.
     Своїм досвідом роботи поділилися голова слухацького самоврядування Герасевич Євгеній, заступник голови слухацького самоврядування Гавриш Анна, голова комітету міжнародних зв'язків Корнієнко Тетяна.
     Збори пройшли в дружній та конструктивній обстановці. Слухачі першого курсу розійшлися з твердим наміром виконати всі отримані побажання.


Фотогалерея додається.