Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

26 січня 2009 року Покотило Віктора Васильовича обрано головою слухацького самоврядування

       26 січня 2009 року відбулося загальні збори слухачів денної форми навчання факультету державного управління. Головними питаннями цього заходу було обрання голови слухацького самоврядування та керівників комітетів виконавчого органу слухацького самоврядування.
       На зборах було заслухано звіт старости 1 курсу Покотило В.В. з діяльності за вересень-грудень 2008 року. Староста курсу подякував всім слухачам за відповідальну, сумлінну і плідну працю та побажав успіхів у подальшій роботі.
       За результатами голосування головою слухацького самоврядування одноголосно було обрано Покотила Віктора Васильовича, а також були внесені певні зміни та доповнення до складу комітетів.

       Біографічна довідка:
       Покотило Віктор Васильович, 1981 року народження. Державний службовець, VI категорія, 12 ранг. Останнє місце роботи - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ананьївської райдержадміністрації Одеської області. Закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Історія".
       17 вересня 2008 року був обраний старостою 1 курсу денної форми навчання.