Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ
"НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОГО ВРЯДУВАННЯ: СВІТОВИЙ ТА УКРАЇНСЬКИЙ ДОСВІД"

       30 травня 2008 року представники (викладачі та слухачі) нашого інституту відвідали науково-практичну конференцію за міжнародною участю "Новітні тенденції розвитку демократичного врядування: світовий та український досвід", що відбулася в Національній академії державного управління при Президентові України. Делегацію ОРІДУ очолив особисто директор інституту Микола Михайлович Іжа. Ми, слухачі факультету державного управління, змогли взяти участь у конференції завдяки підтримці керівництва регіонального інституту та деканату факультету.
       Нашим інститутом були належним чином представлені як теоретичні, так і практичні аспекти впровадження демократичного врядування в Україні.
       Як в самій академії, так і в регіональних інститутах учасники відео-конференції "Регіональний розвиток та управління" з великою увагою заслухали виступ доктора наук з державного управління, професора, завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Петра Івановича Надолішнього "Демократичне врядування: модель для України і проблеми її формування та впровадження".
       На секції "Управління регіональним розвитком" нашою слухачкою Ольгою Кравець була презентована робота "Управління соціальними проектами на регіональному рівні у контексті демократичного врядування" виконана спільно з кандидатом технічних наук, головою Тиврівської районної державної адміністрації Вінницької області Валерієм Томчуком під керівництвом доктора наук з державного управління, професора кафедри філософських та соціально-політичних наук Наталії Драгомирецької.
       Також для участі в обговоренні на секції "Управління регіональним розвитком" представлені роботи слухачів Інни Васильєвої "Залучення громадян в процесі демократичного врядування через ЗМІ" та Євгенії Брущенко "Фандрейзинг як технологія розвитку демократичного врядування". У повідомленні співголови Координаційної ради з питань інформатизації при Ананьївській районній державній адміністрації Одеської області, слухача ОРІДУ Ігоря Барановського проекти, реалізовані Координаційною радою, були розглянуті в контексті тематики конференції.
       Дуже приємно нам було зустріти на конференції колишнього декана нашого факультету, а нині докторанта Національної академії державного управління при Президентові України Миколу Миколайовича Миколайчука.
       Після закінчення конференції ми мали можливість поділитися з паном директором Миколою Іжею своїми враженнями від конференції, обговорити питання та плани на майбутнє. Приємно вразило нас те, що Микола Михайлович особисто представив нас, слухачів Одеського регіонального інституту державного управління, віце-президенту Національної академії державного управління при Президентові України Анатолію Чемерису, від якого ми також отримали в свою адресу слова підтримки у навчанні та наших починаннях.

       Слухачі факультету державного управління ОРІДУ:
       Ігор Барановський, група законотворчої та нормотворчої діяльності;
       Інна Васильєва, група регіонального управління;
       Євгенія Брущенко, група державного регулювання економіки та підприємництва;
       Ольга Кравець, група соціальної та гуманітарної політики.

Фотогалерея