Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

7 листопада 2008 року в інституті відбулися заходи
з нагоди святкування Дня факультету державного управління

       З нагоди святкування Дня факультету державного управління 7 листопада 2008 року в ОРІДУ НАДУ при Президентові України відбулися заходи. Зокрема, проведено урочисті збори під головуванням директора інституту М.М. Іжі, під час яких на адресу факультету лунали привітання від керівництва, викладачів та слухачів інституту.
       Вручено 4 грамоти та 4 подяки від директора слухачам ІІ курсу денної форми навчання факультету державного управління, а також відзначено за активну участь у житті інституту 25 слухачів І та ІІ курсів денної форми навчання факультету ДУ.
       Проведено гру між командами КВК І курсу факультету державного управління "пинтаГОН" та факультету менеджменту - "У руля". За результатами гри та висновками журі обидві команди визнано переможцями.
       Активну участь в проведенні КВК брали представники факультету державного управління: Покотило В.В., Бортник О.В. Мазур С.А., Гордієнко К.В., Фесенко Т.І., Кочева І.Є, Дурбало О.В., Жонца З.С., Семенко Г.В., Русаков Д.В., Вірич В.В., Галаган М.О., Суковата К.О.

Фотоматеріали.