Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
2013 рік
2012 рік
2011 рік
2010 рік
2009 рік
2008 рік
2007 рік
2006 рік
2005 рік
2004 рік
2003 рік
2002 рік
2001 рік
2000 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Андронова Анастасія В'ячеславівна Одеська
2 Берегой Тетяна Анатоліївна
3 Любуня Ольга Леонідівна Одеська
4 Романенко Олександр Васильович Одеська
5 Сорокін Андрій Валерійович Одеська
6 Устян Ганна Віліківна Одеська
7 Шмулевич Віталій Наумович
8 Берніков Антон Сергійович
9 Григоренко Ганна Іванівна Одеська
10 Карамишева Альона Миколаївна Одеська
11 Колос Катерина Миколаївна Одеська
12 Мітрієва Наталя Миколаївна
13 Міхов Микола Миколайович
14 Рибачук Олександр Валерійович Одеська
15 Сова Дмитро Анатолійович Одеська
16 Тарасенко Юрій Михайлович Одеська
17 Узун Тетяна Миколаївна Одеська
18 Фроліна Ксенія Сергіївна Одеська
19 Цинцарь Олександр Юрійович Одеська
20 Чумаченко Олена Василівна Одеська

Заочна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Бочков Олександр Юрійович Одеська
2 Воронцова Ірина Валеріївна Одеська
7 Вяткін Артем Андрійович
8 Дарієнко Анатолій Олександрович
9 Кулеша Валерій Валерійович Одеська
10 Кулеша Євгенія Анатоліївна Одеська
11 Маклашевський Олег Вікторович Одеська
12 Мунтян Юрій Пантелеймонович Одеська
13 Сєргєєв Олександр Миколайович Одеська
14 Штода Віктор Анатолійович Одеська
15 Янішевська Наталія Анатоліївна Одеська
16 Безносенко Олег Миколайович Одеська
17 Бендяк Ігор Леонідович Одеська
18 Бобошко Володимир Володимирович Одеська
19 Богорош Олександр Григорович
20 Болибік Віктор Валентинович Київська
21 Бондаренко Олена Борисівна Одеська
22 Вепрік Ігор Алімович
23 Голінська-Адамович Вікторія Іванівна Одеська
24 Джангаїва Лейла Джангаївна Одеська
25 Зейналь Зоя Яковівна Одеська
26 Капустеринська Тетяна Дмитрівна
27 Кожухаренко Віктор Олександрович Одеська
28 Кононенко Олександр Валерійович Одеська
29 Масюкевич Діана Дмитрівна
30 Овсієнко Олег Миколайович Одеська
31 Подлевських Надія Олександрівна Київська
32 Політкін Олександр Сергійович Одеська
33 Ракевич Ігор Володимирович
34 Сєрков Олексій Вікторович Київська
35 Топлу Осман Ролланович АРК
36 Турлаков Ігор Дмитрович Одеська
37 Фещук Світлана Володимирівна
38 Цимбалюк Олександр Валентинович Одеська
39 Шабанова Ганна Вікторівна
40 Шобутинська Жанна Ігорівна Одеська