Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
2013 рік
2012 рік
2011 рік
2010 рік
2009 рік
2008 рік
2007 рік
2006 рік
2005 рік
2004 рік
2003 рік
2002 рік
2001 рік
2000 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Антонюк Олег Васильович
2 Галамага Юлія Вікторівна
3 Зайцева Юлія Ігорівна
4 Одягайло Ірина Анатоліївна
5 Гомозов Дмитро Миколайович
6 Грек Ірина Гнатівна
7 Косенко Віталій Павлович
8 Костенко Олексій Борисович
9 Нікітіна Інна Анатоліївна
10 Саннікова Людмила Володимирівна
11 Хрістодорова Антоніна Дмитрівна
12 Хрістодорова Тетяна Дмитрівна
13 Швага Арсен Борисович

Заочна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Гнатенко Ігор Володимирович Одеська
2 Дзиговська Оксана Миколаївна Одеська
3 Норчук Оксана Леонідівна Одеська
4 Астахов Максим Сергійович Миколаївська
5 Бальжик Петро Миколайович Одеська
6 Барда Ростислав Миколайович Одеська
7 Безпаленко Олександр Анатолійович Одеська
8 Бібік Олексій Олегович Одеська
9 Бібік Ольга Антонівна Одеська
10 Бринза Сергій Іванович Одеська
11 Васильєв Сергій Миколайович Одеська
12 Василькова Інна Іванівна Одеська
13 Гавриленко Олександр Миколайович Одеська
14 Галітовська Марина Михайлівна Одеська
15 Грушевич Денис Олександрович Одеська
16 Діденко Олександр Миколайович Кіровоградська
17 Жосан Дмитро Вячеславович Одеська
18 Зав'ялов Ярослав Геннадійович Одеська
19 Каблікова Олена Володимирівна Одеська
20 Каленський Олег Едуардович Одеська
21 Коболєва Ірина Володимирівна
22 Коваль Володимир Іванович Одеська
23 Колеснікова Катерина Дмитрівна Одеська
24 Коломієць Олена Володимирівна Одеська
25 Костюк Олена Борисівна Одеська
26 Кравченко Геннадій Володимирович Одеська
27 Матвієнко Олена Геннадіївна Одеська
28 Назаревська Тетяна Ігорівна Одеська
29 Нескреба Павло Петрович Одеська
30 Ніколайчук Станіслав Володимирович Одеська
31 Новосад Тамара Василівна Одеська
32 Павлов Андрій Олександрович Одеська
33 Парфьонова Олена Юріївна
34 Підопригора Юлія Володимирівна Одеська
35 Плачинда Деніс Анатолійович Одеська
36 Помєльніков Віктор Євгенович Одеська
37 Пухкан Світлана Василівна Одеська
38 Пшенна Ірина Вікторівна
39 Рирмак Максим Миколайович Одеська
40 Родюшкіна Катерина Олександрівна Одеська
41 Серт Петро Дмитрович Одеська
42 Сорокін В'ячеслав Володимирович Одеська
43 Степаненко Олег Анатолійович Одеська
44 Танітовська Тетяна Анатоліївна Одеська
45 Таровик Сергій Володимирович
46 Токмаков Юрій Анатолійович Одеська
47 Федоров Ярослав Васильович Одеська
48 Чеморда Олена Вадимівна Одеська
49 Череп'ян Юрій Іванович Одеська
50 Черненко Віталій Іванович Одеська
51 Шадрін Андрій Геннадійович Одеська
52 Юрганов Дмитро Олегович
53 Ярков Вадим Вікторович Севастополь