Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Державне управління

Менеджмент організацій

Управління проектами

2018 рік 2017 рік 2016 рік
2015 рік 2014 рік 2013 рік 2012 рік
2011 рік 2010 рік 2009 рік 2008 рік
2007 рік 2006 рік 2005 рік 2004 рік
2003 рік 2002 рік 2001 рік 2000 рік

2008 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Безбах Наталія Анатоліївна
2 Колесник Катерина Леонідівна Одеська
3 Краснов Єгор Володимирович Одеська
4 Красівська Наталя Едуардівна Одеська
5 Оршацький Дмитро Валерійович Одеська
6 Павлишина Наталія Михайлівна Одеська
7 Птощук Вадим Анатолійович Одеська
8 Фатєєв Владислав Вадимович Одеська
9 Балан Михайло Анатолійович
10 Барін Олександр Робертович Одеська
11 Бобиков Юрій Володимирович Одеська
12 Бондаренко Ірина Геннадіївна Одеська
13 Братчик Марина Петрівна Одеська
14 Гайжевський Ігор Васильович
15 Гайжевська Ірина Олександрівна
16 Гольцева Поліна Анатоліївна
17 Журавльова Тетяна Анатоліївна Одеська
18 Журіна Катерина Ігорівна Одеська
19 Лебзяк Костянтин Ігоревич Одеська
20 Левченко Дар`я Анатоліївна Одеська
21 Лисак Віка Сергіївна Одеська
22 Лінник Віолетта Сергіївна
23 Маковський Микола Миколайович Одеська
24 Назарова Марія Олександрівна Одеська
25 Почапська Вікторія Олександрівна Одеська
26 Ревуцький Роман Олегович Херсонська
27 Слободенюк Світлана Сергіївна Одеська
28 Сокол Оксана Володимирівна Одеська
29 Соколовська Олена Юріївна Одеська
30 Тирлишкін Олексій Михайлович Одеська
31 Хвощинський Владислав Миколайович Одеська
32 Ходзіцька Ольга Анатоліївна Одеська
33 Шадурський Андрій Васильович Одеська
34 Яруліс Володимир Іонасович Одеська

Заочна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Антонюк Оксана Леонідівна Одеська
2 Молчанов Данило Сергійович Одеська
3 Прокопова Ольга Володимирівна Одеська
4 Абляєв Енвєр Сєрвєрович Одеська
5 Албул Катерина Володимирівна Одеська
6 Григоренко Олександр Іванович Одеська
7 Гунько Наталія Олексіївна Одеська
8 Дажина Олена Михайлівна Одеська
9 Добренко Світлана Анатоліївна Одеська
10 Дуднік Юлія Степанівна Одеська
11 Д`яков Петро Володимирович Одеська
12 Євсеєва Тетяна Віталіївна Одеська
13 Жовнір Михайло Васильович Одеська
14 Зверєва Ірина Олександрівна Одеська
15 Карп Геннадій Володимирович Одеська
16 Копіцька Ірина Йосипівна Одеська
17 Крущук Віктор Миколайович Одеська
18 Ленік Катерина Григорівна Одеська
19 Липський Андрій Болиславович Одеська
20 Манзар Олена Юріївна Одеська
21 Мельнік Ольга Володимирівна Одеська
22 Нестерук Наталія Миколаївна Одеська
23 Осипенко Олена Вікторівна Одеська
24 Паламарчук Надія Миколаївна Одеська
25 Панасюченко Олег Вікторович Одеська
26 Паньшев Максим Геннадійович Одеська
27 Радіонов Андрій Сергійович Одеська
28 Руденко Валерій Михайлович Одеська