Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Державне управління

Менеджмент організацій

Управління проектами

2018 рік 2017 рік 2016 рік
2015 рік 2014 рік 2013 рік 2012 рік
2011 рік 2010 рік 2009 рік 2008 рік
2007 рік 2006 рік 2005 рік 2004 рік
2003 рік 2002 рік 2001 рік 2000 рік

2010 рік

Денна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Бальтюкевич Вікторія Валеріївна Одеська
2 Бєлікова Ірина Олександрівна Одеська
3 Булана Віта Сергіївна Одеська
4 Видерко Артем Миколайович Одеська
5 Григорьєва Юлія Михайлівна Одеська
6 Зеленченко Юлія Олексіївна Одеська
7 Клименко Крістіна Анатоліївна Одеська
8 Коваленко Юлія Вікторівна Одеська
9 Кошкін Кирило Ігорович Одеська
10 Михайлова Альвіна Геннадіївна Одеська
11 Пислар Галина Валентинівна Одеська
12 Ткаченко Дмитро Михайлович Одеська
13 Храмова Вероніка Євгенівна Одеська
14 Швець Ганна Анатоліївна Одеська
15 Акопова Карина Олександрівна Одеська
16 Атанасов Олексій Степанович Одеська
17 Білоусов Костянтин Юрійович Одеська
18 Глібова Інна Валеріївна Одеська
19 Жадік Віталій Валерійович Одеська
20 Жильцова Інна Олегівна Одеська
21 Іванік Сергій Олександрович Одеська
22 Йоров Ярослав В'ячеславович Одеська
23 Коваль Сергій Олександрович Одеська
24 Корякіна Катерина Сергіївна Одеська
25 Краснопьоров Ігор Володимирович Одеська
26 Кузнєцова Катерина Сергіївна Одеська
27 Литвиновська Поліна Сергіївна Одеська
28 Маковенко Євген Олександрович Одеська
29 Мальпа Марія Леонідівна Одеська
30 Машковський Сергій Іванович ;www
31 Назаренко Ірина Олександрівна Одеська
32 Стах Сергій Богданович Одеська
33 Ткаченко Євгеній Олександрович Одеська
34 Ткаченко Олексій Олегович Одеська

Заочна форма навчання



п/п
Прізвище, ім'я, по батькові Область
1 Гук Сергій Володимирович Одеська
2 Козаков Олександр Вікторович Одеська
3 Наумчук Олександр Іванович Одеська
4 Погуляй Тетяна Володимирівна Одеська
5 Шандрік В'ячеслав Іванович Одеська
6 Ареф'єв Сергій Вікторович АР Крим
7 Броніч Максим Юрійович Одеська
8 Булюк Марина Володимирівна Одеська
9 Вовнєнко Світлана Григоріївна Одеська
10 Гачин Антон Олександрович ;www
11 Єліч Юлія Володимирівна Одеська
12 Зуб Валентина Володимирівна Одеська
13 Іванов Дмитро Леонідович ;qqq
14 Ізуід Сергій Іванович ;www
15 Кобиляєв Дмитро Юрійович Одеська
16 Лєсогорський Андрій Вікторович Одеська
17 Макаров Сергій Олексійович Одеська
18 Марченко Павло Володимирович ;www
19 Наумчук Ірина Сергіївна Одеська
20 Нікуліца Євген Вікторович Одеська
21 Патанін Олександр Сергійович ;qqq
22 Пронь Тарас Володимирович Одеська
23 Римарчук Анатолій Іванович Одеська
24 Рожков Сергій Володимирович АР Крим
25 Росточил В'ячеслав Вікторович Одеська
26 Рубанченко Крістіна Петрівна Одеська
27 Русанова Олена Валеріївна Одеська