Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Кафедра Електронного урядування та інформаційних системНовини


Кафедра "Інформаційних технологій та систем управління" щиро вітає слухачів факультету державного управління (спеціалізація "Інформатизація державного управління") з успішним завершенням державної атестації випускників 2017 року та присвоєнням високого звання магістра державного управління

Детальніше


ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ У СФЕРІ Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ

З 18 по 22 грудня 2017 року в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні проводився тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одеській області, які працюють у сфері надання адміністративних послуг.
ТРЕНІНГ З Е-УРЯДУВАННЯ ТА Е-ДЕМОКРАТІЇ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ ОДЕЩИНИ

З 18 по 22 грудня 2017 році в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на базі Одеського центру інновацій в електронному урядуванні розпочався тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Одещини.

Лекція «Інформаційно-телекомунікаційна інфраструктура е-урядування» у режимі відеоконференції

З 6-8 грудня та 13-14 грудня 2017 році в рамках компоненти 2 «Розбудова потенціалу» швейцарсько-української програми EGAP «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» у м. Луцьк на базі Волинського центру інновацій в електронному урядуванні відбувся тренінг з питань е-урядування та е-демократії для публічних службовців Волині.

ERC Cloud Roadshow: безпека та інновації хмарних рішень

В Одесі відбувся семінар «ERC Cloud Roadshow: безпека та інновації хмарних рішень», організований компанією ERC (Enhanced Resource Company) – професійним дистрибутором в Україні з 1995 року з власними методами розвитку та підтримки каналу, сервісом до- та після- продажів. Учасникам семінару була надана унікальну можливість поспілкуватися з провідними експертами ERC та представниками виробників Microsoft, Fortinet та Romad, дізнатися більше про хмарні сервіси, гібридну інфраструктуру та надійні програмно-апаратні комплекси для неї, а також про те, як забезпечити захист даних та систем – і все це у супроводі демонстрацій. Дуже цікавими з точки зору новизни та практичної спрямованості були виступи Мирослава Міщенко (Fortinet) «FortiOS як складова Fortinet Security Fabric», Наталії Бурлаковій (Microsoft) «Огляд Microsoft Azure. Від віртуальних машин до когнітивних сервісів» та «Microsoft 365 – комплексне, інтелектуальне рішення для результативної і безпечної роботи», Вадима Лещинського (ERC) «Захист від атак «нульового дня». FortiSandbox, як складова Fortinet Security Fabric» та Олександра Артеменко (Romad) «Ефективний захист від зловмисного ПЗ в пост-антивірусному світі». У роботі семінару взяв участь завідувач кафедри електронного урядування та інформаційних систем Ю. Пігарєв.
Протидія кібератакам

08 листопада 2017 року в інституті було проведено науково-практичний семінар «Протидія кібератакам» у режимі відеоконференції з фахівцями Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова та Вінницького національного технічного університету. Метою семінару було розроблення рекомендацій щодо запобігання ураження інформаційно-телекомунікаційних систем в органах державної влади та місцевого самоврядування різновидами вірусу-здирника типу «PSCrypt» з шифрувальними функціями.
Зустріч зі слухачами спеціалізації «Електронне урядування» факультету «Публічне управління та адміністрування»

02 листопада 2017 року відбулась зустріч слухачів магістерської підготовки за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спеціалізації «Електронне управління» з викладачами кафедри електронного урядування та інформаційних систем.


30 жовтня 2017 року

На стадіоні Національного університету «Одеська юридична академія» відбулася товариська гра з міні футболу між студентами інституту і студентами інституту кримінальної юстиції Національного університету «Одеська юридична академія». Гра проходила в теплій і дружній обстановці і завершилася бойовою нічиєю.

Інноваційні технології в електронному управлінні

27 жовтня 2017 року в інституті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція за міжнародної участі «Реформування публічного управління: теорія, практика, міжнародний досвід».

Виїзне заняття

25 жовтня 2017 року на базі комунальне підприємство “Обласний інформаційно-аналітичний центр” були проведені лекційні заняття у форматах обговорення та дискусії зі слухачами 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються по магістерської програми за спеціальності “Публічне управління та адміністрування ” спеціалізації “Електронне урядування”.

Виїзне заняття

04 жовтня 2017 року на базі комунальне підприємство “Обласний інформаційно-аналітичний центр” були проведені семінарські заняття для слухачів 3 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування, які навчаються по магістерської програми за спеціальності “Державне управління” спеціалізації “Інформатизація державного управління”.


Традиційне спортивне свято присвячене Всеукраїнському дню фізкультури і спорту


9.09.2017 в Одесі на Приморському бульварі відбулось традиційне спортивне свято присвячене Всеукраїнському дню фізкультури і спорту. У заході прийняли участь студенти першого курсу факультету менеджменту та бізнес технологій: Літінська Єлизавета, Якименко Ольга Медведєва Анастасія, Стоянов Іван.
Студенти взяли участь в забігу по Потьомкінських сходах, а також встановлення Всеукраїнського рекорду в одночасному виконанні спортивної вправи «планка». Організатори флеш-мобу підрахували кількість учасників - планку синхронно виконали 777 одеситів.
Зустріч тренерів відкритих даних програми
“Створення національної мережі тренерів відкритих даних”

30-31 серпня 2017 року в Одесі відбулася зустріч тренерів відкритих даних програми “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” з метою поширення досвіду міст щодо оприлюднення публічної інформації у форматі відкритих даних та обговорення можливостей подальшої співпраці. Програма “Створення національної мережі тренерів відкритих даних” підтримується Державним агентством з питань електронного урядування України за участі проекту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах” та Фонду “Євразія” у партнерстві з фондом “Східна Європа” та Open Data Institute, Лондон.
Обговорення проекту Закону України «Про зміни до Закону України «Про Національну програму інформатизації»

11 липня 2017 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання міжрегіональної наради експертів, присвячена обговоренню проекту Закону України «Про зміни до Закону України «Про Національну програму інформатизації».


Підсумкова робоча нарада членів Одеської регіональної групи програми EGAР

23 червня 2017 року у приміщенні Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася підсумкова робоча нарада членів Одеської регіональної групи програми EGAР “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади”. Нарада була присвячена обговоренню роботи Одеського центру інновацій в електронному урядуванні, створеному за підтримки Фонду Східної Європи в рамках програми EGAP “Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади”.


Нарада з питань розвитку електронного урядування

07 червня 2017 року у приміщенні Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання міжвідомчої робочої групи з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" в Одеській області під головуванням заступника голови - керівника апарату Одеської ОДА Ігоря Ткачука.


Про роботу навчально-наукова лабораторія “Інноваційні технології в електронному врядуванні”

07 червня 2017 року у приміщені Одеської обласної державної адміністрації відбулось засідання міжвідомчої групи з питань розвитку електронного урядування та реалізації спільного проекту "Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади" в Одеській області В роботі міжвідомчої групи взяв участь завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Пігарєв. В ході обговорення питань були розглянути пропозиції щодо реалізації проекту. Зокрема, щодо реалізації компоненти 2 “Підвищення спроможності представників влади та громадськості у використанні інструментів електронного урядування та електронної демократії” використати можливості Одеського центру інновацій в електронному урядуванні, створений на базі навчально-науковій лабораторії “Інноваційні технології в електронному врядуванні” ОРІДУ НАДУ при Президентові України та лабораторії інноваційних технологій електронного врядування Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.

Соціально-економічний розвиток регіонів в умовах децентралізації влади: цілі механізми, інструменти

26 травня 2017 року у приміщені залу для проведення відеоконференцій відбулася щорічна науково-практична конференція «Соціально-економічний розвиток регіонів в умовах децентралізації влади: цілі механізми, інструменти».


Європейський Союз: минуле - сучасне - майбутнє (до 60-річчя Римських договорів і 25-річчю Маастрихтського договору)

19 травня 2017 року в приміщені Великого сесійного залу Одеської міської ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Європейський Союз: минуле - сучасне - майбутнє (до 60-річчя Римських договорів і 25-річчю Маастрихтського договору)».


Відзначаємо Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства

Кожного року 17 травня відзначається Всесвітній день телекомунікацій та інформаційного суспільства з метою сприяння підвищенню рівня поінформованості людей про можливості, які може принести країнам використання Інтернету та інформаційно-комунікаційних технологій, а також про шляхи подолання “цифрового розриву”.


Інтернет-конференція до Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства

17 травня в рамках святкування Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства відбулася Інтернет-конференція кафедри інформаційних технологій та систем управління та студентів навчально-наукового інституту проблем інформаційного суспільства Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова. Завідувач кафедри Ю. Б. Пігарєв привітав студентів з Всесвітнім днем телекомунікацій та інформаційного суспільства та розповів про тему 2017 року Всесвітнього союзу електрозв’язку “Великі дані як потужний імпульс”.13 травня 2017 року

Абітурієнти та студенти Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з викладачами фізвиховання Масуновим Л.І. та Діуца І.В. прийняли участь в щорічному «Забігу студентів». Захід проводився під керівництвом оргкомітету управління молодіжної політики та спорту Одеської обласної державної адміністрації в рамках консолідації студентства та пропагування здорового способу життя.

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ НА КРАЩУ КАФЕДРУ 2016 РОКУ

10 травня 2017 року в інституті були підведені підсумки конкурсу на кращу кафедру 2016 року. Конкурс проведено згідно наказу директора інституту від 04 листопада 2016 року № 115 з метою комплексного оцінювання діяльності кафедр та розроблення і реалізація на цій основі системи заходів, спрямованих на підвищення якості та ефективності навчальної, наукової, методичної, міжнародної і виховної роботи, впровадження сучасних технологій в освіті тощо. Критерії оцінювання діяльності кафедр були зведено в такі напрями, як: якісний склад науково-педагогічних працівників; навчально-методична, наукова, міжнародна, експертно-дорадницька, організаційно-виховна та громадська діяльність науково-педагогічних працівників; особисті та статусні здобутки науково-педагогічних працівників; матеріально-технічне забезпечення та оснащення кафедри. Кафедра інформаційних технологій та систем управління зайняла почесне Ш місце у конкурсі “Краща кафедра у 2016 році”, при цьому кафедра перемогла за наступними напрямками: міжнародна, організаційно-виховна та громадська діяльність, матеріально-технічне забезпечення та оснащення кафедри.
З 06 по 07 квітня 2017 року в м. Одеса

Проходив регіональний тренінг “Відкриті дані для державних службовців”. Тренінг організував Український освітній центр реформ (www.cure.org.ua) та Український центр суспільних даних (www.socialdata.org.ua) за фінансуванням Національного фонду на підтримку демократії (NED) та підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України. Тренінг спрямовано на підвищення грамотності публічних службовців, які відповідають за збір даних та підготовку до їх публікації у форматі “відкритих даних”.
Обговорюємо проект концепції електронної Академії

09.03.2017 року за участю Національної академії державного управління при Президентові України та її регіональних інститутів у м. Дніпро, Львів, Одеса та Харків відбулося обговорення проекту концепції розвитку інформаційно-комунікативної інфраструктури (ІКІ) Національної академії державного управління при Президентові України “Електронна академія” у форматі відеоконференції.

Будуємо Національну мережу тренерів з відкритих даних

В Україні стартував проект «Прозорість і підзвітність у державному адмініструванні та послугах» (TAPAS) (www.tapas.org.ua), який має підтримати, вдосконалити і забезпечити розвиток систем електронного врядування і забезпечується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та урядом Великої Британії. Ця підтримка має на меті імплементацію видимих та успішних реформ в державному управлінні та послугах для знищення корупції в таких ключових сферах як електронні державні закупівлі, відкриті дані та електронні сервіси.
Публічний захист магістерських робіт випускників 2017 року
факультету державного управління (спеціальність "Державне
управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління")

11 лютого 2017 року в рамках державної атестації випускників 2017 року факультету державного управління (спеціальність "Державне управління", спеціалізація "Інформатизація державного управління") відбувся публічний захист магістерських робіт. На розгляд членам державної екзаменаційної комісії були представлені наступні роботиЗустріч зі слухачами заочної форми навчання

24 листопада 2016 року завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Б. Пігарєв та доцент кафедри І.С. Куспляк взяли участь у зустрічі зі слухачами заочної форми навчання факультету державного управління спеціалізації “Інформатизація державного управління”. Сумісно зі слухачами були проаналізовані орієнтовні напрямки магістерських робіт спеціальності “Державне управління” спеціалізації “Інформатизація державного управління”. Слухачі були ознайомлені з науковими інтересами співробітників кафедри та надано аналіз магістерських робіт за 2011-2016 роки. Зокрема, біли озвучені перспективні напрямки державної політики у сфері електронного урядування в Україні. Значний час були приділено методичним рекомендаціям щодо процедури підготовки та захисту магістерських робіт. Особлива увага було приділена вимогам до оформлення та змісту магістерської роботи. Були розглянути загальні вимоги до магістерської роботи, структура та характеристики складових магістерської роботи. Наприкінці заходу слухачі задали декілька цікавих запитань, на які були надані відповіді.Відкриття Волинського Центру інновацій в електронному урядуванні

24 листопада 2016 року завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Б. Пігарєв та доцент кафедри І. С. Куспляк взяли участь у відкритті Волинського Центру інновацій в електронному урядуванні. Від імені колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Одеського центру інновацій в електронному урядуванні, від передав теплі та сердечні слова вдячності за можливість щиро привітати наших партнерів з відкриттям Волинського Центру інновацій в електронному урядуванні та побажав успіхів у запровадженні електронного урядування та електронної демократії на регіональному рівні. Він зазначив, що в рамках програми EGAP “Електронне врядування задля прозорості влади та участі громади” створено декілька центрів. Для їх утворення застосовувалися три моделі. Перша модель – утворення центру на базі однієї організації (Київ, Вінниця та Дніпро). Друга модель – побудова центру на базі двох організацій (Одеса) і третя, найбільш оптимальна та логічна модель – на базі зовнішньої організації - коворкінг центру (Луцьк. Ця модель приречена дати найвищий коефіцієнт корисної дії діяльності Центру. Він побажав творчої наснаги та плідної співпраці в рамках мережі центрів, створених за рахунок швейцарсько-української програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP). Також він виразив вдячність та подяку за підтримку та батьківську турботу Йорданки Томковій – експерту проекту Швейцарського бюро співробітництва, Віктору Ляху – Президенту фонду східної Європи та Андрію Івановичу Семенченку, директору Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.Відкриття Вінницького Центру інновацій в електронному урядуванні

15 листопада 2016 року завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління Ю. Б. Пігарєв взяв участь у відкритті Вінницького Центру інновацій в електронному урядуванні. Від імені колективу Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Одеського центру інновацій в електронному урядуванні, від передав теплі та сердечні слова вдячності за можливість щиро привітати наших партнерів з відкриттям Вінницького Центру інновацій в електронному урядуванні та побажав успіхів у запровадженні електронного урядування та електронної демократії на регіональному рівні. Він зазначив, що інститут розраховує на плідну співпрацю в рамках мережі Центрів, створених за рахунок швейцарсько-української програми “Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP). Також він виразив вдячність та подяку Йорданки Томковій – експерту проекту Швейцарського бюро співробітництва, Віктору Ляху – Президенту фонду східної Європи та Андрію Івановичу Семенченку, директору Інституту вищих керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, за надану чудову нагоду працювати на сучасному обладнанні у найбільш перспективній сфері публічного управління, а саме: електронне врядування.04 листопада 2016 року

Співробітники відділу інформаційно-телекомунікаційних технологій, кафедр фінансової та економічної політики та інформаційних технологій та систем управління взяли участь у прибиранні внутрішнього двору інституту.Архів новин