Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

Мовний клуб


КАФЕДРА УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ


запрошує усіх бажаючих
до «Мовного клубу» (Speaking Club)


Ви навчаєтеся в закладах середньої, професійної чи вищої освіти нашого міста, вчите іноземну мову та бажаєте брати участь у дискусіях на актуальні теми? Тоді "Мовний клуб" кафедри української та іноземних мов ОРІДУ НАДУ при Президентові України — саме те, що Вам потрібно! Метою клубу є поглиблення знання мов, насамперед - англійської та розмовна практика як із суспільно-політичної, так і культурно-краєзнавчої тематики.
На зустрічах клубу можна вдосконалити свої навики активного слухання та мовлення. Окрім покращення навиків іноземної мови, на засіданнях "Мовного клубу" корисно послухати представників інших країн. Багато хто з них є іноземними стажерами з європейських навчальних закладів-партнерів, які постійно перебувають в інституті.
Форми проведення занять: презентації, дискусійні клуби, зустрічі з цікавими людьми, перегляд фільмів і їх обговорення, ігри, квести іноземними мовами
На вас чекають: цікаві заняття та живе спілкування; комфортна атмосфера поступового входження у культуру, історію, традиції, цінності країн обраної вами мови.

ВІДВІДУВАННЯ МОВНОГО КЛУБУ – БЕЗКОШТОВНЕ!

Мовний клуб – це втілена мрія про те, що разом ми можемо зробити навчання максимально цікавим та ефективним, знання міцними, а весь світ трохи ближчим і зрозумілішим. Тож будьте сміливими, беріть участь в зустрічах та починайте говорити першими! Приєднуйтесь!


План - графік проведення занять

Наша адреса: 65009, м. Одеса, вул. Генуeзька, 22 (площа 10 квітня) каб. 300
тел. (048) 705-97-65
Куратор «Мовного клубу»:
завідувач кафедри - Колісніченко Н.М.
тел. (048) 705-97-64
Електронна адреса кафедри: in.mov.oridu@gmail.com