Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту


   Під час семінару слухачі мали змогу зареєструватися на Prozorro та проводити всі процедури у тестовому режимі безпосередньо на електронному майданчику zakupki.prom.ua
   Слухачами семінару було відзначено високий професійний рівень підготовки занять викладачами, залученими до навчального процесу, актуальність тем та вміння зацікавити кожного із слухачів, використовуючи інтерактивні форми навчання.
   Заняття проводили досвідчені викладачі Інституту та керівники, працівники органів публічної влади Одеської області, які мають практичний досвід у проведенні публічних закупівель, а саме: начальник відділу моніторингу та перевірок закупівель Південного офісу Державної аудиторської служби України Васильєв О.А., фахівець із розвитку публічних закупівель zakupki.prom.ua Гуща І.О., доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Давтян С.Г., інженер з підготовки виробництва ремонтно-будівельного управління Одеської філії Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Краснова І.Л., головний спеціаліст відділу дистанційного навчання та інформатизації Інституту Насипаний В.І., доцент кафедри публічного управління та регіоналістики Інституту, кандидат наук з державного управління, доцент Піроженко Н.В.
   У семінарі взяли участь посадовці органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування Одеської області та м. Київ.
   За підсумками навчання було проведено анкетування. Слухачі висловили пропозицію збільшити кількість практичних занять та ділових ігор. У своїх анкетах слухачі відзначили актуальність набутих знань.
   В останній день навчання всі слухачі отримали традиційні сертифікати Інституту.
Фотогалерея додається.