Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

       В період з 1 по 11 жовтня 2009 року делегація із 15 представників Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України (ОРІДУ) на чолі із директором Інституту Іжею Миколою Михайловичем взяла участь у міжнародній конференції "Німеччина - Україна: політика та управління в демократичній державі", яка проходила на базі Університету м. Росток (Німеччина). До складу делегації увійшли: професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування С.Є. Саханенко, доцент кафедри європейської інтеграції Н.М. Колісниченко, а також аспіранти та слухачі факультету державного управління ОРІДУ.
       Під час перебування в Німеччині представники ОРІДУ мали можливість обговорити актуальні питання належного врядування в Німеччині, послухати доповіді фахівців (академічних працівників університету м. Росток та практиків-управлінців), виступити з презентаціями та обмінятися досвідом з професійних питань із німецькими колегами, ознайомитися з роботою державних установ Федеральної Землі Мекленбург - Передня Померанія, взяти участь у культурних заходах.
       Зокрема, 02 жовтня представники ОРІДУ відвідали муніципалітет м. Росток та ознайомилися із роботою Центра європейської інтеграції Ростокського університету.
       03 жовтня професор С.Є. Саханенко та доцент Н.М. Колісніченко виступили з презентацією на тему "Політика та управління в Україні", розкрили особливості політичної системи та структури органів публічної влади в Україні на центральному та місцевому рівнях.
       05 жовтня відбувся візит до адміністративного центру Землі Мекленбург - Передня Померанія м. Шверін. Під час перебування у Шверіні представники Інституту відвідали Міністерство економіки, праці і туризму, де познайомилися із основними функціями міністерства, етапами та причинами модернізації його структури, зовнішньоекономічною діяльністю. В ході зустрічі членів делегації ознайомили із основними напрямками міжнародного співробітництва міністерства. В той же день представники ОРІДУ відвідали парламент Землі Мекленбург - Передня Померанія.
       06 жовтня члени делегації мали можливість відвідати відділ охорони історичних пам'яток архітектури муніципалітету м. Бад-Доберан. Представники муніципалітету розповіли про основні напрямки діяльності району, перспективи його розвитку.
       07 та 08 жовтня всі слухачі та аспіранти виступили з доповідями, в яких презентували німецьким колегам різноманітні аспекти реалізації належного врядування в Україні: шляхи боротьби із корупцією в Україні (Куспляк І., Чорна Т.), застосування принципів належного врядування в підготовці державних службовців (Насипаний В., Корчагіна Л.), проблеми реалізації молодіжної політики (Жадан М., Васильєва Г.), систему управління якістю (Яковенко К., Маковська О.), залучення недержавних організацій до процесу прийняття рішень (Кочева І., Попов І.), порівняльний аналіз реалізації пенсійної політики в Україні та Німеччині (Слободенюк Г., Дарієнко А.).
       08 жовтня члени делегації відвідали порт Варнемюнде та зустрілися із представником відділу маркетингу Торгівельно-промислової палати м. Росток. В цей день директор ОРІДУ М.М. Іжа зустрівся із провоустом Університету м. Росток п. Ш. Гьобелем. Під час бесіди було підбито підсумки осінньої школи та обговорено перспективи майбутньої співпраці.
       09 жовтня представники ОРІДУ відвідали офіс обер-бургомістра м. Ростока, де мали зустрічі із обер-бургомістром п. Роландом Метлінгом, а також п. Ангелікою Кооре, керівником управління соціальної та молодіжної політики м. Ростока. Члени делегації відвідали офіс управління, познайомилися із його структурою та основними функціями, спілкувалися із працівниками управління.
       Під час завершальної зустрічі 10 жовтня директор ОРІДУ М.М. Іжа висловив подяку професору Фрідхельму Мейєру цу Натрупу, д-ру Крістін Веземанн та всім німецьким колегам за можливість взяти участь у конференції, високопрофесійну організацію всіх заходів. Зі свого боку, п. Мейєр цу Натруп відзначив високий рівень підготовки виступів членів української делегації, обґрунтував необхідність подальшого розвитку співпраці між двома навчальними закладами.
       В ході візиту досягнуто домовленості про подальший обмін слухачами та представниками професорсько-викладацького складу закладів; розглянуто можливості участі аспірантів та молодих науковців ОРІДУ в проектах із проведення наукових досліджень в Університеті м.Росток із залученням коштів ЄС; підкреслено важливість спільних публікацій.
       Проведення зазначеної конференції є конкретним результатом співпраці ОРІДУ та Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток в рамках Угоди про співробітництво між закладами від 20 лютого 2009 року.


Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©