Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

З 31 серпня по 5 вересня 2009 року
делегація слухачів факультету державного управління та аспірантів інституту
перебувала з навчальним візитом в м. Білосток Підляського воєводства (Польща)
в рамках реалізації проекту "Прозора Польща"

       З 31 серпня по 5 вересня 2009 року делегація слухачів факультету державного управління та аспірантів Одеського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з деканом факультету Поповим М.П. перебували з навчальним візитом в м. Білосток Підляського воєводства (Польща) в рамках реалізації проекту "Прозора Польща". Проект було організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Підляського центру Фонду розвитку місцевої демократії, Вищої Школи Публічної Адміністрації ім. Станіслава Сташіца в Білостоку та ОРІДУ НАДУ при Президентові України.
       Проект "Прозора Польща" передбачає запровадження на локальному рівні 5 принципів доброго урядування: прозорості, нетерпимості до корупції, громадської участі, передбачуваності (передбачає розробку стратегії місцевого розвитку на рівні кожної територіальної громади), фаховості та підзвітності.
       Програму навчального візиту організатори розробили таким чином, що приклади реалізації цих принципів було проілюстровано на всіх територіальних рівнях - гміна, повіт та воєводство.
       Представники ОРІДУ НАДУ при Президентові України відвідали та ознайомилась з роботою адміністрацій двох гмін (сільської та змішаної), мали зустрічі із старостами трьох повітів. Дізналися також про механізми впровадження прозорості в Адміністрації Маршалика та мали можливість поспілкуватися з цих питань з воєводою Підляського воєводства.

Фотоматеріали.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©