Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

       В період з 4 по 7 червня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України (ОРІДУ) з робочим візитом перебував професор кафедри національної та міжнародної економічної політики Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр (НУАН) пан Андреас Кнорр.
       5 червня 2009 року професор Кнорр зустрівся із директором ОРІДУ М.М. Іжею, заступником директора з наукової роботи В.М. Кривцовою, заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - начальником ЦПКК С.Г. Давтяном. Під час зустрічі професора Кнорра було поінформовано про розвиток міжнародних зв'язків ОРІДУ з німецькими навчальним закладами та організаціями - партнерами, останні спільні заходи, що відбулися. Також була надана інформація про запровадження в ОРІДУ з нового навчального року нової спеціальності "Магістр публічного адміністрування". Під час зустрічі директор ОРІДУ висловив особливу подяку експерту СІМ д-ру К. Веземанн за великий обсяг виконаної роботи з інтенсифікації міжнародного співробітництва Інституту та висловив сподівання на плідну співпрацю із д-ром Веземанн у новому навчальному році.
       В свою чергу професор Кнорр розповів про свою роботу в Університеті адміністративних наук м. Шпейєр щодо налагодження міжнародних зв'язків, зокрема з американськими та російськими партнерами, програм обмінів студентами та викладачами, продовження роботи в рамках спільного проекту ТЕМПУС "Належне врядування, як складова частина юридичних, економічних та соціальних наук". Під час зустрічі сторони досягли остаточної згоди щодо підписання Декларації про наміри та проекту Меморандуму про взаєморозуміння між ОРІДУ та Німецьким університетом адміністративних наук м. Шпейєр. Директор ОРІДУ М.М. Іжа передав зазначені документи для підписання ректором НУАН професором Карлом-Пітером Соммерманном та їх остаточного затвердження на засіданні Академічного сенату німецького навчального закладу в липні 2009 року. Наприкінці зустрічі обидві сторони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між ОРІДУ та НУАН з урахуванням спільних напрямків діяльності начальних закладів.
       Після зустрічі з керівництвом ОРІДУ професор Кнорр виступив з лекцією на тему "Причини та наслідки фінансової кризи" для слухачів факультету державного управління, аспірантів та докторантів Інституту. Під час лекції пан Кнорр розповів про останні тенденції на фінансових ринках Німеччини та Європи, можливі шляхи подолання кризових явищ, які планує застосувати уряд Німеччини, торкнувся проблем в банківському секторі.
       Під час робочої зустрічі у відділі міжнародних зв'язків були обговорені наступні конкретні кроки щодо реалізації досягнутих домовленостей. Зокрема було оговорено можливість проведення спільної школи на базі Німецького університету адміністративних наук м. Шпейєр за участю представників ОРІДУ в травні 2010 року за умови надання фінансування з боку Німецької служби академічних обмінів (DAAD).


Фотогалерея додається.