Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

7 вересня 2009 р. розпочалася установча сесія першого курсу заочної форми навчання факультету державного управління.

       Організаційні збори в приміщенні актової зали провів директор інституту Микола Михайлович Іжа. Взяли участь у зборах заступники директора, керівники структурних підрозділів, декан факультету державного управління. Директор щиро привітав слухачів з початком навчання в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Зокрема Микола Михайлович зробив акцент на тому, що ефективність державного управління на сьогодні значною мірою залежить від кадрів, фахово- і світоглядно підготовлених до активної професійно-компетентної інноваційно-творчої роботи в нових умовах: демократії, економічної та політичної конкуренції, глобалізації.
       "Ми будемо намагатись вчити Вас здатності працювати у суспільстві, побудованому на знаннях та інформації. З цією метою для Вашого навчання буде запроваджено новий підхід до формування змісту та технологій навчання, сучасне методичне забезпечення. Надання освітніх послуг буде супроводжуватися широким застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій і буде спрямоване на ґрунтовне вивчення однієї з європейських іноземних мов", - наголосив директор.
       На завершенні Микола Михайлович побажав слухачам успіхів у навчанні, творчої наснаги в реалізації своїх планів та задумів і міцного здоров'я.

Фотоматеріали.