Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Урочистості з приводу Дня факультету державного управління

       За традицією, у першу п'ятницю листопада місяця, яка цього року прийшлася на 7 листопада, в інституті відбулися урочистості, присвячені Дню факультету державного управління. Цього року вони були присвячені 10-річчю другого випуску магістрів державного управління за денною формою навчання та першого випуску магістрів за заочною формою навчання. Тоді, у далекому 1998 році, зі стін інституту вийшли 29 магістрів державного управління, підготовлених за денною формою навчання, і 41 магістр державного управління, підготовлений за заочною формою навчання.
       Під час урочистостей перед випускниками, викладачами і слухачами факультету державного управління з вітаннями виступили директор інституту Микола Михайлович Іжа, перший директор інституту, завідувач кафедри філософських і соціально-політичних наук Олексій Петрович Якубовський, випускниця 1998 року, доцент кафедри української та іноземних мов, заступник декана факультету менеджменту Тетяна Володимирівна Філіпова, декан факультету державного управління Петро Степанович Кривоцюк, слухачі другого курсу заочної форми навчання, представники слухацького самоврядування першого і другого курсів денної форми навчання.
       У вітаннях мова йшла про виникнення і становлення факультету державного управління, його здобутки, перспективи подальшого розвитку з урахуванням модернізації системи професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
       Учасники урочистостей стали свідками гри КВНівських команд факультетів державного управління та менеджменту.

Фотоматеріали.