Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

         В Центрі підвищення кваліфікації кадрів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців обласної та районних державних адміністрацій V-VII категорій посад Одеської області у 2009 році, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 25 березня 2009 року №157/А-2009 р. "Про організацію підвищення кваліфікації кадрів органів виконавчої влади у 2009 році" за березня 2009 року в аудиторії 103 відбулося відкриття семінару за професійною програмою "Абетка демократичного врядування" для державних службовців районних державних адміністрацій Одеської області, стаж роботи яких менше 1 року.
         Підготували семінар заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України, кандидат наук з державного управління Давтян С.Г., начальник відділу організації семінарів за договорами ЦПКК Шматоваленко Л.С., куратор семінару - методист вищої категорій відділу організації семінарів за договорами Виноградова М.Н.
         Відкрив навчання заступник директора - начальник ЦПКК Давтян С.Г., який зазначив, що відповідно до чинного законодавства державні службовці повинні досконало володіти державною мовою, вміти реалізовувати плани діяльності свого функціонального напряму, систематизувати, обробляти, аналізувати та узагальнювати інформацію щодо своєї діяльності з метою визначення досягнень та заходів, спрямованих на усунення недолік у своїй діяльності.
         У відкритті семінару взяла участь начальник відділу кадрової роботи апарату Одеської обласної державної адміністрації Ткаченко Неоніла Анатоліївна, яка виступила перед слухачами з вітальним словом, в якому наголосила на важливості підвищення кваліфікації кожного державного службовця.
         Навчально-тематичний план підвищення кваліфікації державних службовців складено відповідно до професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорій посад та рекомендацій Національної академії державного управління при Президентові України, погоджений т.в.о. заступника голови - керівником апарату Одеської облдержадміністрації Белюком С.О. та затверджений заступником директора - начальником ЦПКК.
         Нормативний термін проведення семінару 72 години.
         До навчального процесу залучені провідні викладачі ОРІДУ НАДУ при Президентові України, вищих навчальних закладів Одеської області, керівники та кращі спеціалісти апарату та структурних підрозділів Одеської обласної державної адміністрації.Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©