Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

Візит радника Баварського дому в Одесі п. Карла Вальтера.

       10 лютого 2009 року Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з робочим візитом відвідав радник Баварського дому в Одесі п. Карл Вальтер.
       Під час зустрічі з керівництвом ОРІДУ п. Вальтер розповів про історію створення Баварського дому в Одесі та напрямки діяльності цієї організації. Особливу увагу було приділено роботі Україно-Баварського менеджмент тренінг-центру, тренінговим програмам у різних галузях, проектам, які були успішно реалізовані на території Одеської області. Директор ОРІДУ М.М. Іжа ознайомив пана Вальтера із основними напрямками роботи Інституту, історією співпраці ОРІДУ із німецькими партнерами, особливо підкреслив важливість процесу модернізації системи підготовки держслужбовців, та запровадження нових навчальних програм, які розробляються з урахуванням найкращого європейського досвіду.
       Після зустрічі п. Карл Вальтер виступив з лекцією на тему "Бізнес-планування в створенні малих та середніх підприємств" перед студентами факультету менеджменту та представниками професорсько-викладацького складу Інституту. Наприкінці лекції пан Вальтер відповів на запитання викладачів та студентів та надав інформацію щодо можливості взяти участь у конкурсі бізнес-планів "Одеса 2009", який щорічно організується за фінансової підтримки німецьких інвесторів.

Фотогалерея додається.