Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

        В період з 10 жовтня по 1 листопада 2009 року слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Скоропад Олена Василівна разом з двома слухачами ЛРІДУ НАДУ при Президентові України проходила стажування в Інституті державного управління, поліції та права м. Гюстров (Німеччина).
       Стажування проходило в два етапи. Перший етап, який тривав з 12 по 23 жовтня, передбачав відвідування занять разом зі студентами факультету загального управління німецького навчального закладу. Представниця ОРІДУ мала можливість прослухати лекції з питань соціальної політики, державного управління та права, а також ознайомилась із системою підготовки управлінців в Німеччині та, зокрема, в землі Мекленбург - Передня Померанія.
       Другий етап стажування, який тривав з 26 жовтня по 1 листопада, мав більш практичний характер та передбачав роботу стажерів з України в органах місцевого самоврядування, а саме: мерії та районній раді м. Гюстров. Слухачка ОРІДУ мала можливість отримати практичний досвід роботи у відділі управління будівництвом мерії міста та у відділах звітності, кадастру та утилізації відходів районної ради.
       29 жовтня українські стажери зустрілися із доктором Хольгером Франке, заступником директора з питань навчального процесу Інституту державного управління, поліції та права м. Гюстров. В ході зустрічі д-р Франке подякував українським стажерам за активну роботу під час стажування та висловив зацікавленість у подальшій співпраці із регіональними інститутами Національної академії державного управління при Президентові України.Фотогалерея додається.