Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

11 березня 2009 року відбулася зустріч колективу інституту
з головою Комітету Верховної Ради України
з питань національної безпеки і оборони Гриценком А.С.
та першим заступником голови зазначеного Комітету Гриневецьким С.Р.


       11 березня поточного року у приміщенні актової зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась зустріч слухачів, студентів та працівників інституту з головою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, народним депутатом України Гриценком Анатолієм Степановичем та заступником голови Комітету, народним депутатом України Гриневецьким Сергієм Рафаїловичем.
       З привітальним словом до присутніх звернувся директор інституту Іжа Микола Михайлович, який представив шановних гостей.
       Під час лекції-бесіди Анатолій Степанович Гриценко висвітлив актуальні проблеми національної безпеки України в умовах сьогодення, ознайомив присутніх з роботою Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони та закцентував увагу на шляхах вирішення зазначених проблем.
       Присутні в залі слухачі, студенти та співробітники інституту із зацікавленням сприйняли виступ та активно зверталися із запитаннями, на які Анатолій Степанович з Сергієм Рафаїловичем надали змістовні відповіді.
       Наприкінці зустрічі директор інституту Іжа Микола Михайлович підбив підсумки, відзначив корисність лекції та подякував шановним гостям за цікаві виступи.
       Ветеран Великої Вітчизняної війни, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченко Яків Андрійович подарував Гриценку А.С. та Гриневецькому С.Р. свої книжки.
       На заході були присутні представники засобів масової інформації Одеського регіону.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©