Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту

11 квітня 2008 року в інституті пройшла олімпіада "Обираю професію менеджера"
для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій Південного регіону України.

       В олімпіаді взяли участь школяри Одеської, Вінницької областей, а також Автономної Республіки Крим.
       Згідно з положенням про олімпіаду І, ІІ і ІІІ місце надає право на вступ до Інституту без складання вступних випробувань за умови подання ними в установлені терміни до приймальної комісії сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти з оцінками (кількістю балів) не нижче 4 балів за 12-бальною шкалою оцінювання або 124 балів за 100-бальною шкалою оцінювання.

       За підсумками олімпіади перше місце зайняли:

  • Гриневич Оксана Євгенівна (Загальноосвітня школа № 55 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області).
       Друге місце зайняли:
  • Аргіров Сергій Дмитрович (Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області);
  • Кучеренко Катерина Владеславівна (Загальноосвітня школа № 3 м.Котовськ Одеської області);
  • Мавров Антон Володимирович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Холмське Арцизького району Одеської області).
       Третє місце зайняли:
  • Лугов Сергій Сергійович (Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області);
  • " Максимчак Святослав Вікторович (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 смт. Крижопіль Вінницької області)
  • Осадчий Микита Валерійович (Ренійська гімназія Ренійської районної ради Одеської області);
  • Плиска Вадим Васильович (Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області).
       Грамоти отримали:
  • Дриль Марина Василівна (Загальноосвітня школа № 2 м.Березівка Одеської області);
  • Довгопола Тетяна Василівна (Фонтанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" с.Фонтанка Комінтернівського району Одеської області);
  • Крутоголова Аліна Віталіївна (Рішельєвський ліцей м.Одеса);
  • Шафєєва Еліна Фарідівна (Одеський навчально-виховний комплекс "Гімназія № 7 - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови");
  • Лісютіна Віолетта Юріївна (Одеська загальноосвітня школа № 60 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області);
  • Невінчана Наталія Сергіївна (Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області);
  • Морозовський Денис Сергійович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Петрівка Комінтернівського району Одеської області);
  • Корой Іван Євгенович (Одеський економічний ліцей Одеської міської ради Одеської області);
  • Радон Олександр Олександрович (Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" смт.Фрунзівка Одеської області).

Фотоматеріали.