Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

11 квітня 2009 року відбувся День відкритих дверей


       11 квітня 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей.
       У заході взяли участь 242 особи, з них 209 випускників шкіл міста Одеси, Одеської області та інших областей України, та 33 особи, які бажають отримати в інституті другу вищу освіту.
       Перед початком заходу демонструвався відеофільм про діяльність інституту, факультети менеджменту та державного управління.
       В 11.00 на сцену актової зали піднялися директор інституту Іжа Микола Михайлович, заступники директора та декани факультетів.
       Зустріч з гостями розпочалася з привітання директора Іжі М.М. Виступили декан факультету менеджменту Гаркуша Володимир Васильович, випускниця факультету менеджменту Ольга Саха, яка у 2007 році отримала диплом з відзнакою, та декан факультету державного управління Попов Микола Петрович. Гостей було поінформовано про умови вступу до інституту на спеціальності "Державне управління", "Публічне адміністрування", "Менеджмент", "Менеджмент організацій" та "Управління проектами".
       Були надані відповіді на запитання щодо вступу та умов навчання в інституті.
По закінченню офіційної частини відбувся невеликий концерт, підготовлений силами слухачів та студентів - членів культурного Центру інституту.
       Після концерту гості ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту, кафедрами, спеціалізованими аудиторіями, бібліотекою, комп'ютерними класами, їдальнею, гуртожитком тощо. Екскурсія проходила двома маршрутами, для зручності з числа гостей були сформовані 4 групи, які очолили декани факультетів та викладачі кафедр.
       Відповідальними особами приймальної комісії були надані консультації щодо підготовки документів бажаючим вступати в інститут.


Фотогалерея додається.