Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

        11 грудня 2009 року в актовій залі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня факультету державного управління Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
        Директор інституту Микола Михайлович Іжа привітав присутніх із дев'ятою річницею факультету, зробив наголос на здобутках, подякував всім, хто причетний до забезпечення навчально-виховного процесу та нагородив почесними грамотами кращих викладачів і слухачів. Викладачам та співробітникам факультету директор побажав добробуту, наукових та творчих успіхів, міцного здоров'я, завзяття та наснаги. Слухачам - нових пошуків, звершень, перемог та якісно нових знань, які у подальшому стануть міцним фундаментом їх майбутнього.
        З поздоровленнями також звернулися М.П. Попов, декан факультету державного управління; О.І. Воронов, декан факультету менеджменту та В.В. Покотило, глава слухацького самоврядування.
        Музичні вітання для учасників заходу лунали від слухачів факультету Гани Селецької і Олени Денісенко та шоу-балету "Трікс" і балету "Олександрит".
        Після офіційних привітань відбулася гра КВК "А у нас в інституті!" між командами факультетів державного управління та менеджменту.Фотогалерея додається.


Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©