Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

11-12 грудня 2008 року відбувся візит до
Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

       11-12 грудня 2008 року слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету державного управління перебували у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України.
       Наші слухачі відвідали заняття з дисциплін "Теорія та історія державного управління" і "Соціально-філософський аналіз суспільного розвитку". Прийняли участь у круглому столі на тему "Державна служба очима молоді" та у святкуванні Андріївських вечорниць. Ознайомилася з роботою слухацького самоврядування.
       З нашою делегацією зустрічались директор Львівського інституту Володимир Степанович Загорський та декан факультету Петро Володимирович Когут.
       У рамках візиту було проведено екскурсію "Золота підковка" з відвідуванням трьох історичних замків Львівської області.
       Наші слухачі відвідали музей-цвинтар "Личаківське кладовище", де похованні видатні діячі культури, мистецтва та політики.
       Заступник декана факультету державного управління та місцевого самоврядування Ірина Богданівна Кіянка провела цікаву екскурсію містом Лева.
       Візит надав можливість налагодити дієві стосунки між слухацькими радами та виробити спільні заходи подальшої співпраці.
       Зустріч слухачів двох інститутів з південного та західного регіонів України продемонструвала наявність спільних професійних інтересів у зміцненні Української державності та підвищення авторитету у світі.

Екскурсія «Золота підковка»
Екскурсія містом Лева
Музей-цвинтар «Личаківське кладовище»
На заняттях
Святкування Андріївських вечорниць