Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

ПОЧАЛА РОБОТУ ШКОЛА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ
"СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ"


       У зв'язку з переходом на нові форми навчання (кредитно - модульна, дистанційна та інші) суттєво поновлюються освітні технології. З 10 березня 2009 року на підставі рекомендації Навчально-методичної ради інституту від 12 лютого 2008 року почала роботу школа педагогічної майстерності "Сучасні освітні технології".
       Школа орієнтована для навчання молодих викладачів основам педагогічної майстерності, а також для підвищення кваліфікації викладачів інституту в галузі сучасних форм і методів навчання.
       Для викладання в школі залучено: представників професорсько-викладацького складу інституту, професорів Одеського Південноукраїнсько-го педагогічного університету, практичних працівників.
       Програма навчання в школі складає 36 годин, з них 18 - практичні заняття.
       Слухачі школи, які успішно пройшли повний курс навчання, захистили випускну роботу отримають сертифікат встановленого зразка.

       Триває робота школи педагогічної майстерності "Сучасні освітні технології". 17 березня 2009 року відбулася лекція к.політ.н., доцента кафедри філософських та соціально-політичних наук, головного редактора газети "Одеські вісті" Нєнова І.Г. за темою "Методичний характер формування діалогу в процесі навчання".
       Лекцію відвідав Генеральний Консул Республіки Болгарія в Одесі пан Георгі Проданов.
       Розглядались також питання оцінки сучасного стану інформаційних автоматизованих систем управління процесами навчання у лекції к.т.н., доцента кафедри економічної та фінансової політики, Вишневської В.М.

Фотогалерея додається.