Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
ЩОДО ПІДСУМКІВ РОБОТИ ШКОЛИ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

       Закінчила роботу Школа педагогічної майстерності. "Сучасні освітні технології", заняття в якій тривали з 12 березня по 22 травня 2009 року. Основною метою Школи було реагування на актуальні проблеми та недоліки в процесі педагогічної діяльності.
       Чотирнадцять викладачів ОРІДУ НАДУ при Президентові України отримали сертифікати за результатами навчання. Вони прослухали повний курс та успішно захистили випускні роботи у вигляді презентацій. За основу обиралися теми лекційних та практичних занять, які викладаються зазначеними викладачами для слухачів та студентів Інституту.
        Випускники продемонстрували високий рівень професіоналізму та володіння сучасними освітніми технологіями, творчо підійшли до створення індивідуальних проектів. Серед найкращих робіт, представлених до захисту треба відмітити роботи викладачів Пєклун К.В. на тему "Управління людськими ресурсами в проекті" для слухачів спеціальності "Управління проектами", Фурман С.К. "Навчання професійним навичкам: навчальні методи", Осадчук С.В. "Державний бюджет України" для слухачів спеціальності "Державне управління", Привалової Н.В. "Створення мотиваційного клімату в колективі органу публічної влади" для слухачів ЦПКК тощо.
       Вручення сертифікатів про закінчення Школи відбулося 21.05.09 за участю директора Інституту.
       Робота Школи триває. Наступні заняття розпочнуться у новому навчальному році.
       Запрошуються бажаючі прийняти участь у навчанні.Фотогалерея додається.