Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

В період з 12 по 23 листопада слухачка ІІ курсу факультету державного управління
проходила стажування в РІУ м. Нант (РІУ м. Нант), Республіка Франція.

       В період з 12 по 23 листопада слухачка ІІ курсу факультету державного управління ОРІДУ НАДУ при Президентові України Бєдєлєва Н.В. проходила стажування на базі Регіонального інституту управління м. Нант (РІУ м. Нант), Республіка Франція. Стажування відбувалося в рамках взаємно узгодженого Плану співробітництва між закладами на 2008 рік за фінансовою підтримкою Посольства Франції в Україні.
       В рамках візиту стажистка від ОРІДУ Н.В. Бєдєлєва взяла участь у низці зустрічей з представниками адміністративних установ Франції центрального та місцевого рівнів, а також підрозділів муніципалітету м. Нант. Було організовано зустрічі із представниками керівництва РІУ м. Нант, які надали вичерпну інформацію щодо специфіки роботи закладу. Особливу увагу було приділено програмі навчання державних службовців протягом всього життя та її практичній складовій у справі підготовки професійних державних службовців Франції.
       Проведена в ході програми стажування аналітична робота, набуті слухачкою ОРІДУ теоретична інформація та практичні навички будуть використані при написанні магістерської роботи, а також в подальшій професійній діяльності. Вивчення кращого європейського управлінського досвіду та інформування зарубіжних партнерів про роботу і певні досягнення управлінської науки в ОРІДУ, безпосереднє спілкування із колегами, вдосконалення мовної підготовки є конкретним прикладом плідної та взаємовигідної співпраці між нашими навчальними закладами.
       В цілому, програма стажування пройшла на високому організаційному рівні.


Програма стажування слухачки Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Наталії Бєдєлєвої у Регіональному інституті управління м. Нант (12 - 23 листопада 2008 року)
Фотоматеріали.