Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
23 квітня 2009 року група слухачів, аспірантів та викладачів
Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України
взяла участь у заходах, які були організовані в рамках
Днів Республіки Польща в Україні.

               Слухачі факультету державного управління відвідали урочисту церемонію відкриття Днів Республіки Польща в Одесі, яка проходила в Одеському краєзнавчому музеї. З урочистою промовою під час церемонії виступив Генеральний Консул Польщі в Одесі п. Вєслав Мазур. Начальник відділу міжнародного співробітництва бюро культури міської управи Варшави п. Ляшек Навьонтек зробив презентацію столиці Польщі та відкрив експозицію фоторобот польського фотохудожника Войцеха Кринськи "Сучасна Варшава".
       О 15 годині група викладачів кафедри європейської інтеграції, аспірантів та слухачів факультету державного управління взяла участь у семінарі "Польща в Європейському Союзі", який проходів в Одеській міській раді. Цей захід був присвячений двадцятій річниці початку демократичних перетворень в цій країні, десятій річниці вступу Республіки Польща в НАТО, а також п'ятій річниці вступу Польщі до Європейського Союзу.
       З польської сторони в роботі семінару взяли участь фахівці у сфері європейської інтеграції та міжнародних відносин п. Якуб Вишневські та п. Марек Мадей. У своїй доповіді п. Вишневські торкнувся проблематики очікувань поляків від вступу Польщі в ЄС, підбив підсумки п'ятирічного перебування цієї країни у його складі, більш детально розглянув питання фінансування Польщі з бюджету ЄС та трудової міграції, а також основних викликів, які стоять перед Республікою Польща сьогодні в контексті її членства та майбутнього головування в ЄС.
       Зі свого боку п. Марек Мадей розглянув питання євроатлантичної інтеграції Польщі, зазначив основні досягнення цієї країни в сфері безпеки у зв'язку з її членством в НАТО та висловив деякі думки з приводу подальшого розвитку Північноатлантичного Альянсу. Наприкінці семінару польські фахівці відповіли на запитання.


Фотогалерея додається.