Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

23 квітня 2009 року група слухачів, аспірантів та викладачів
Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України
взяла участь у заходах, які були організовані в рамках
Днів Республіки Польща в Україні.

               Слухачі факультету державного управління відвідали урочисту церемонію відкриття Днів Республіки Польща в Одесі, яка проходила в Одеському краєзнавчому музеї. З урочистою промовою під час церемонії виступив Генеральний Консул Польщі в Одесі п. Вєслав Мазур. Начальник відділу міжнародного співробітництва бюро культури міської управи Варшави п. Ляшек Навьонтек зробив презентацію столиці Польщі та відкрив експозицію фоторобот польського фотохудожника Войцеха Кринськи "Сучасна Варшава".
       О 15 годині група викладачів кафедри європейської інтеграції, аспірантів та слухачів факультету державного управління взяла участь у семінарі "Польща в Європейському Союзі", який проходів в Одеській міській раді. Цей захід був присвячений двадцятій річниці початку демократичних перетворень в цій країні, десятій річниці вступу Республіки Польща в НАТО, а також п'ятій річниці вступу Польщі до Європейського Союзу.
       З польської сторони в роботі семінару взяли участь фахівці у сфері європейської інтеграції та міжнародних відносин п. Якуб Вишневські та п. Марек Мадей. У своїй доповіді п. Вишневські торкнувся проблематики очікувань поляків від вступу Польщі в ЄС, підбив підсумки п'ятирічного перебування цієї країни у його складі, більш детально розглянув питання фінансування Польщі з бюджету ЄС та трудової міграції, а також основних викликів, які стоять перед Республікою Польща сьогодні в контексті її членства та майбутнього головування в ЄС.
       Зі свого боку п. Марек Мадей розглянув питання євроатлантичної інтеграції Польщі, зазначив основні досягнення цієї країни в сфері безпеки у зв'язку з її членством в НАТО та висловив деякі думки з приводу подальшого розвитку Північноатлантичного Альянсу. Наприкінці семінару польські фахівці відповіли на запитання.


Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©