Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

13 лютого 2008 року в залі засідань Ананьївської районної ради
відбувся виїзний короткотерміновий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування
та державних службовців Ананьївського району.

       На виконання рішення Одеської обласної ради від 30 січня 2004 року №388-ХХІV "Про затвердження програми підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області на 2004-2008 роки", п.28 плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування Одеської області на 2008 рік, затвердженого розпорядженням голови Одеської обласної ради від 26 грудня 2007 року №764/2007-ОР "Про організацію навчання та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування Одеської області у 2007 році" 13 лютого 2008 року в залі засідань Ананьївської районної ради відбувся виїзний короткотерміновий семінар для посадових осіб органів місцевого самоврядування та державних службовців Ананьївського району.
       Підготували семінар заступник директора - начальник Центру підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України Давтян С.Г., начальник методичного відділу ЦПКК Шматоваленко Л.С., куратор семінару - провідний фахівець методичного відділу ЦПКК Бандурко О.П.
       У роботі семінару взяв участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Чорбаджи Іван Михайлович, який висвітив питання розвитку Ананьївського району у сфері будівництва.
       Голова Ананьївської районної державної адміністрації Вєлков Василь Михайлович розповів про проведену у 2007 році роботу та завдання на 2008 рік.
       Питання: "Політична система України: сучасний стан та основні тенденції розвитку" - було висвітлено Балабаєвою Зінаїдою Василівною - професором кафедри філософських та соціально-політичних наук Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, доктором філософських наук.
       Одну з найактуальніших тем для району "Взаємодія органів місцевого самоврядування різних рівнів щодо забезпечення комплексного розвитку сільських територій" роз'яснила Новосад Тамара Василівна - заступник начальника управління організаційної роботи - начальник відділу з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування апарату Одеської обласної ради.
       Проблемні питання з теми "Правове регулювання земельних відносин" висвітила Наумова Марія Олексіївна - начальник відділу з питань земельних відносин та використання надр апарату Одеської обласної ради. У ході виступу, спеціалісти з земельних питань сільських рад виступили з пропозицією провести короткотермінове навчання за темою "Порядок проведення земельних аукціонів" для спеціалістів з земельних питань Одеської області на базі Центру підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ прим Президентові України.
       Тему "Ділова українська мова: уникнення типових помилок у документах" пояснила Шматоваленко Людмила Сергіївна - начальник методичного відділу Центру ПКК Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.
       Питання "Дотримання вимог чинного законодавства з питань протидії корупції в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування" висвітив Бандурко Олександр Павлович - провідний фахівець методичного відділу Центру ПКК Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.
       У роботі семінару взяли участь 76 осіб. За відгуками керівників району, семінар був проведений на високому організаційному рівні та був корисним, підготовлений науковцями інституту матеріал дуже цікавий і змістовний, корисний для використання в практичній роботі.

Фотоматеріали.