Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

13 квітня 2009 року відбувся робочий візит делегації Посольства Франції в Україні
на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні
п. Жаком Фором.

       13 квітня 2009 року відбувся робочий візит до Одеського регіонального інституту державного управління делегації Посольства Франції в Україні на чолі з Надзвичайним і повноважним послом Франції в Україні п. Жаком Фором. До складу делегації входили координатор діяльності Альянс Франсез в Україні п. Олів'є Ортіз та директор Альянс Франсез в Одесі п. Фаб'єн Нейра.
       Під час зустрічі з директором ОРІДУ М.М. Іжею пана Фора було поінформовано про історію співробітництва ОРІДУ з французькими партнерами, а саме: з Регіональним інститутом управління м. Нант та Альянс Франсез в Одесі. М.М Іжа висловив особливу подяку за програму з вивчення французької мови співробітниками Інституту, яка реалізується з листопада 2007 року за підтримки Посольства Франції в Україні.
       Після зустрічі пан Фор взяв участь у конференції "Україна і ЄС - позиція Франції", яка проходила на базі ОРІДУ. Серед учасників конференції були: Генеральний консул Болгарії в Одесі п. Георгі Проданов, Генеральний консул Греції в Одесі п. Йєрасімос Даваріс, Почесний консул Латвії в Одесі п. Алексенко Олена Лоренсівна, Віце-консул Туреччини в Одесі п. Селчук Еке, представники Місії ЄС з прикордонної допомоги Молдові та Україні, Одеської міської ради, слухачі, викладачі та співробітники Інституту.
       В своїй доповіді пан Фор торкнувся питань україно-французьких відносин на сучасному етапі, особливо відмітивши посилення інтересу до України після обрання президентом Франції Ніколя Саркозі. Також, Посол Франції в Україні підкреслив важливість якнайшвидшого остаточного узгодження та підписання нової угоди між Україною та ЄС. Наприкінці конференції пан Фор відповів на запитання представників засобів масової інформації, слухачів та співробітників ОРІДУ.


Фотогалерея додається.