Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА ОРІДУ НАДУ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ М.М. ІЖИ
З ПРЕДСТАВНИКАМИ ЦЕНТРУ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОЇ МІГРАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

       13 червня 2008 року з 15.30 до 17.00 було проведено зустріч директора ОРІДУ НАДУ при Президентові України М.М. Іжи з представниками Центру інтернаціональної міграції та розвитку (СІМ), координатором програм, доктором Константином Котсасом, координатором СІМ програм країн Кавказького регіону та Казахстану, доктором Е. Ельснером, експертами СІМ пані О. Івчанскі та доктором К. Веземанн.
       В ході офіційного візиту до ОРІДУ були обговорені питання щодо перспектив роботи СІМ експертів в організаціях та закладах Одеського регіону. Доктор Котсас підкреслив визначну роль Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України в системі підготовки управлінських кадрів та менеджерів, здатних працювати в динамічних умовах суспільного розвитку.
       В свою чергу, директор ОРІДУ М.М. Іжа поінформував присутніх про початок роботи д-ра К. Веземанн в Інституті та окреслив подальші плани роботи СІМ експерта в контексті оновлення вектору співпраці з німецькими організаціями-партнерами, що сприятиме комплексному вдосконаленню системи підготовки управлінської еліти Півдня України.