Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
СПОРТИВНЕ СВЯТО, ПРИСВЯЧЕНЕ 64-Й РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ.

        14 травня 2009 року о 14.00 на спортивному майданчику Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося спортивне свято за участю слухачів і студентів, присвячене 64-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
       Спортивне свято відкрив заступник директора інституту Лук'янчук Петро Хомич, який привітав присутніх із Днем Перемоги та побажав успіхів.
       Слово для вітання також було надано учаснику Великої Вітчизняної війни, доценту кафедри філософських та соціально-політичних наук Савченку Якову Андрійовичу.
       Також на спортивному святі були присутні: Корвецький О.Д. - завідувач кафедри управління охороною здоров'я та валеології; Попов М.П. - декан факультету державного управління; Гаркуша В.В. декан факультету менеджменту; Філіпова Т.В. - заступник декана факультету менеджменту, а також викладачі кафедри управління охороною здоров'я та валеології.
       Змагання пройшли у дружній атмосфері. Наприкінці заходу було визначено та нагороджено переможців за такими видами спорту, як:

1. Змагання у човниковому бігу
Юнаки (10*10м)
І місце - Козаченко Олександр
ІІ місце - Рапчинський Роман
ІІІ місце - Липовенко Богдан
(студенти 2 курсу факультету менеджменту)
Дівчата (6*10м)
І місце - Степаненко Ганна (2 курс, ф-т менеджменту)
ІІ місце - Гладирь Ольга (2 курс, ф-т менеджменту)
ІІІ місце -Белікова Ганна (1 курс, ф-т менеджменту)

2. Стрибки у довжину з місця
Юнаки
І місце - Ситніков Олексій (2 курс, ф-т менеджменту)
ІІ місце - Цой Олександр (3 курс, ф-т менеджменту)
ІІІ місце - Златов Влас (1 курс, ф-т менеджменту)
Дівчата
І місце - Гладирь Ольга (2 курс, ф-т менеджменту)
ІІ місце - Жонца Зоя (1 курс, ф-т державного управління)
ІІІ місце - Белікова Ганна (1 курс, ф-т менеджменту)

3. Підтягування на перекладині (юнаки)
І місце - Пєшков Анатолій (3 курс, ф-т менеджменту)
ІІ місце - Задорожнюк Артем (4 курс, ф-т менеджменту)
ІІІ місце - Бортник Олександр (1 курс, факультет державного управління)

4. Згинання та розгинання рук в упорі на брусах
І місце - Пєшков Анатолій (3 курс, ф-т менеджменту)
І місце - Ніколаєнко Максим (2 курс, ф-т менеджменту)
ІІІ місце - Липовенко Богдан (2 курс, ф-т менеджменту)

5. Кидання м'яча на точність (дівчата)
І місце - Белікова Ганна (1 курс, ф-т менеджменту)
ІІ місце - Робак Марія (1 курс, факультет державного управління)
ІІІ місце - Нюнько Ольга (1 курс, факультет державного управління)

6. Змагання з перетягування канату (юнаки)
І місце - команда студентів 2 курсу факультету менеджменту

7. Командна естафета (юнаки)
І місце - команда 2 курсу факультету менеджменту

8. Командна естафета (дівчата)
І місце - команда 2 курсу факультету менеджменту

9. Змагання з волейболу
І місце - команда слухачів факультету державного управління


Вітаємо переможців змагань!
Бажаємо успіхів та нових спортивних досягнень!



Фотогалерея додається.