Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

День українського козацтва

       День українського козацтва святкують у світлий день Покрови Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою.
       З нагоди Дня українського козацтва 14 жовтня 2009 року у приміщенні читальної зали Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з генералом - осавулом Українського козацтва, крайовим військовим отаманом Чорноморського козацького з'єднання Володимиром Вікторовичем Пуклічем, а також першим заступником отамана Чорноморського козацького з'єднання - полковником Українського козацтва Георгієм Амірановичем Мацкепладзе.
       Модератор зустрічі - кандидат філологічних наук, доцент кафедри філософських та соціально-політичних наук Богдан Юрійович Ростіянов нагадав присутнім про славетні часи зародження українського козацтва.
       Володимир Володимирович Пукліч розповів про діяльність Чорноморського козацького з'єднання (ЧКЗ), його проблеми сьогодення та перспективи розвитку, а також наголосив на важливості здійснення національно-культурного та патріотичного виховання молоді.
       Також гості закликали присутніх поважати історію. Адже Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, гордістю нашого народу, на прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.


Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©