Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
Круглий стіл з нагоди 70-ї річниці початку Другої світової війни


       15 вересня о 14.00 у приміщенні читальної зали інституту відбувся круглий стіл за темою: "70 років з початку Другої світової війни". Захід було підготовлено кафедрою філософських та соціально-політичних наук. На круглому столі були присутні студенти факультету менеджменту, керівництво інституту в особі першого заступника директора Ахламова А.Г., декан факультету менеджменту Воронов О.І. та його заступник Філіпова Т.В., а також викладачі кафедри філософських та соціально-політичних наук та інших кафедр інституту.
       Привітав присутніх та відкрив захід завідувач кафедри філософських та соціально-політичних наук, доктор історичних наук, професор Якубовський О.П. Перед присутніми виступив учасник війни, кандидат історичних наук, доцент Савченко Я.А., який розповів про суворі й тяжкі роки Другої світової війни.
       В обговоренні актуальних питань взяли участь доктор економічних наук, професор Ахламов А.Г., доктор історичних наук, професор Шелєст Д.С., кандидат філологічних наук, доцент Ростіянов Б.Ю., кандидат політичних наук, доцент Кривоцюк П.С., кандидат історичних наук, доцент Павлов О.І., кандидат історичних наук, доцент Свєтлічний В.І. Особливо слід відзначити змістовні виступи студентів І курсу факультету менеджменту Кіріченка І.Р. та Сидоренка О.С.
       Під час круглого столу обговорювались такі питання, як: "Передумови Другої світової війни; винні в її розв'язанні", "Уроки Другої світової війни в контексті забезпечення національної безпеки України", "Виклики та загрози регіональній безпеці України та шляхи їх подолання" тощо.
        Наприкінці заходу студентів було закликано до самостійного вивчення історичних фактів з метою формування аргументованої точки зору та активної громадянської позиції.

Фотоматеріали.