Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту

УЧАСТЬ СЛУХАЧІВ ЦЕНТРУ ПКК У ВИЇЗНОМУ СЕМІНАРІ-ПРАКТИКУМІ
В БІЛЯЇВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 15 ЖОВТНЯ 2008 РОКУ

       Відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування ІV категорії посад та кадрового резерву на ці посади з 6 по 17 жовтня 2008 року в Центрі підвищення кваліфікації кадрів ОРІДУ НАДУ при Президентові України проводиться навчання за професійною програмою для керівників та заступників керівників структурних підрозділів з земельних питань органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств АР Крим та кадрового резерву на ці посади за темою "Управління земельними ресурсами регіону". В рамках зазначеного семінару 15 жовтня 2008 року слухачі Центру підвищення кваліфікації кадрів взяли участь у виїзному семінарі-практикумі в Біляївській районній державній адміністрації Одеської області за темою "Про вирішення проблемних питань земельних відносин на місцевому рівні".
       Семінар-практикум розпочав перший заступник голови Біляївської районної державної адміністрації - Ісмаїлов Ахмед Магомедович, який розповів слухачам про стан соціально-економічного розвитку Біляївського району. Про організаційне забезпечення діяльності Біляївської райдержадміністрації розповів слухачам керівник апарату Біляївської районної державної адміністрації - Раздорожний Юрій Євгенович.
       Цікавим і змістовним був виступ начальника відділу Держкомзему України в Біляївському районі - Саламахи Андрія Васильовича, який розповів про взаємодію органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Біляївського району з питань управління земельними ресурсами.
       В ході виїзного семінару-практикуму в Біляївській райдержадміністрації слухачі Центру підвищення кваліфікації Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України активно обговорювали проблемні питання стосовно земельних відносин.
       Висока зацікавленість та активність слухачів у роботі виїзного семінару-практикуму обумовлена актуальністю зазначеного заходу а вивчення досвіду органів публічної влади різних областей має велике значення для подальшої діяльності посадовців у сфері управління земельними ресурсами

Фотоматеріали.