Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ENG

Робочий візит професора Інституту Політичних та адміністративних наук
Університету м. Росток (Німеччина) пана Фридхельма Мейєра цу Натрупа.


       В період з 15 по 22 лютого 2009 року в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії держаного управління при Президентові України з робочим візитом перебував професор Інституту Політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (Німеччина) пан Фридхельм Мейєр цу Натруп.
       Під час зустрічі із керівництвом ОРІДУ проф. Мейєр цу Натруп розповів про структуру свого навчального закладу, історію співробітництва із закордонними партнерами, в тому числі із країн Східної Європи, діяльність економічного факультету та Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток. В свою чергу директор ОРІДУ М.М. Іжа ознайомив професора із історією ОРІДУ, основними напрямками роботи навчального закладу, особливо підкреслив важливість міжнародної співпраці із німецькими партнерами в процесі підготовки нової генерації українських управлінців. М.М. Іжа особливо підкреслив роль експерта СІМ, д-ра К. Веземанн, завдяки зусиллям якої ОРІДУ інтенсифікував співпрацю із навчальним закладами та організаціями Німеччини.
       Під час візиту проф. Мейєр цу Натруп мав можливість ознайомитись із матеріально-технічною базою ОРІДУ, виступити з лекціями перед слухачами факультету державного управління, аспірантами та докторантами ОРІДУ на теми: "Політика та управління" та "Актуальні проблеми країн ЄС".
       Крім того, представник Університету м. Росток зустрівся з представниками професорсько-викладацького складу кафедр державного управління та місцевого самоврядування і європейської інтеграції, мав можливість обмінятися досвідом роботи з українськими колегами, познайомитись із напрямками наукових досліджень кафедр, обговорити можливість спільних публікацій у фахових виданнях України та Німеччини.
       20 лютого 2009 року було підписано Угоду про співробітництво між ОРІДУ та Інститутом Політичних та адміністративних наук м. Росток. У своїй промові після урочистого підписання Угоди проф. Мейєр цу Натруп висловив сподівання на довготривалу та плідну співпрацю між навчальним закладами у майбутньому та успішну реалізацію спільних проектів.

Фотогалерея додається.

Також шукайте нас у соціальних мережах
ОДЕСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ 2014 - 2019 ©