Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ карта сайту
       16 лютого 2010 року в аудиторії 212 ОРІДУ НАДУ при Президентові України було проведено співбесіду зі слухачами та аспірантами Інституту - кандидатами на участь у німецько-українському семінарі "Демократія та верховенство права як передумова для успішної європейської інтеграції". Семінар буде проведено в період з 17 по 23 травня цього року на базі Інституту політичних та адміністративних наук Університету м. Росток (Німеччина) за фінансуванням (DAAD).
       Всього до відділу міжнародних зв'язків було надано 21 анкета-заявка від слухачів факультету державного управління та аспірантів Інституту.
       Члени комісії від ОРІДУ: директор М.М. Іжа, перший заступник директора А.Г. Ахламов, декан факультету державного управління М.П.Попов, начальник відділу міжнародних зв'язків А.П. Маєв, головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків М.О. Пашкова, СІМ експерт ОРІДУ д-р К. Веземанн.
       Основні питання, які були поставлені членами комісії слухачам та аспірантам Інституту торкались мотивації кандидатів, цілей та завдань, які вони планують реалізувати в ході участі в німецько-українському семінарі, загальних знань щодо Європейського Союзу та Німеччини зокрема.
       Про результати конкурсного відбору буде поінформовано усіх, хто взяв участь у співбесіді.