Написати листа
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ ukr eng карта сайту
ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА СТАЖУВАННЯ
У РЕГІОНАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ М. НАНТ (ФРАНЦІЯ)

        16 вересня 2008 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на стажування у Регіональному інституті м. Нант (Франція) серед слухачів ІІ курсу факультету державного управління, які вивчають французьку мову.
        На засіданні конкурсної комісії був присутній директор ОРІДУ Микола Михайлович Іжа. В ході проведення інтерв'ю щодо відбору одного кандидата серед трьох претендентів з числа слухачів ІІ курсу, враховувались вільне знання французької мови, активна участь у громадському житті Інституту, загальноінститутський рейтинг, високий рівень мотивації та конкретні кроки щодо подальшої реалізації набутих в ході стажування знань та вмінь у науковій та професійній діяльності. Також, претенденти висловлювали своє бачення щодо висвітлення позитивного іміджу ОРІДУ на Європейському освітянському просторі.
        В результаті проведеної співбесіди, члени конкурсної комісії ОРІДУ дійшли згоди щодо відбору на стажування кандидатури Бєдєлєвої Наталії Василівни, яка продемонструвала високий рівень мовної та загальноосвітньої підготовки.